SNL: Cecily Strong’un Yargıcı Jeanine, Kyle Rittenhouse kararını ele alıyor


Bu haftaki bölümde Cumartesi gecesi canlı, Cecily Strong, Yargıç Jeanine Pirro olarak ev sahipliği yapmak üzere geri döndü Jeanine ile adalet.

Fox News kişiliği, kısa süre önce dört günlük jüri görüşmelerinin ardından cinayet davasında beş suçlamanın hepsinde suçsuz bulunan Kyle Rittenhouse’u savundu.

18 yaşındaki genç, 25 Ağustos 2020’de Kenosha, Wisconsin’deki polis vahşeti protestolarının ardından üç kişiyi vurduğu için beş ağır suçla karşı karşıya kaldı.

Jeanine, ilk konuğunu aktör Mikey tarafından canlandırılan Yargıç Bruce Schroeder’ı davet etmeden önce, “Bu sevimli aldatmaca, bir Amerikalının yapabileceği en cesur şeyi yaptığı için – başka birinin kasabasındaki kullanılmış bir arabayı koruduğu için – bir yargılama kabusunun içine düştü,” dedi. Gün.

Oyuncu, Strong’a duruşmayı anlatarak başladı.

Dedi ki: “Hepsi standart prosedürdü. Bu yüzden savcılığa ‘mağdur’ kelimesini kullanmamalarını, isyancı olduklarını ve vurulmamalarını, ‘dövülmelerini’ emrettim. Bu, müvekkilime hiçbir şekilde haksız bir avantaj sağlamadı.”

“Müşterim dedin. Sanık mı demek istiyorsun?” Jeanine araya girdi.

“Ooo, evet, tabii. Bunu yapmaya devam ediyorum,” dedi Yargıç Bruce.

Amerikalı komedyen James Austin John da Donald Trump’ı canlandırdığı şovda rol aldı ve Joe Biden, altyapı faturası ve Chris Christie hakkında konuştu.

Takip et The Independent’ın Rittenhouse kararıyla ilgili canlı blog burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu Hafta Netflix'e Neler Geliyor: 22-28 Kasım 2021

Paz Kas 21 , 2021
Vita & Virginia, Noel İçin Bir Kale ve Aile İçin F Son 7 gün içinde Netflix’e eklendiğini gördüğümüz harika yayınlar dizisinin ardından, önümüzdeki hafta en iyi bazı yeni TV şovları ve filmlerin eklendiğini de göreceğiz. İşte 22 Kasım ile 28 Kasım 2021 arasında Netflix’e gelenlerin bir özeti. Netflix için bu […]

Arşivler

Kategoriler

Meta