SNL, Facebook duruşmasında Cumhuriyetçileri kazmaktan hoşlanıyor


oyuncu kadrosu Cumartesi gecesi canlı Bu sezonun ikinci bölümünün açılış taslağında son Facebook duruşmasında Cumhuriyetçileri hedef aldılar.

Eskiz, Heidi Gardner’ın sosyal medya şirketinde neler olup bittiğini açıklamak için “kongrenin” önünde duran Facebook muhbiri Frances Haugen olarak görünmesiyle açıldı.

Ancak eskiz, senatörlerin kendisine sosyal medyanın nasıl çalıştığını sorduğu bir skeç haline geldi. Skeç ayrıca Netflix hitine birkaç referans içeriyordu Kalamar Oyunu Facebook’un iç işleyişine atıfta bulunarak.

Senatör Richard Blumenthal’ı oynayan Mikey Day, “Facebook ihbarcısına öne çıktığı için teşekkür etmek istiyorum” dedi. Gardner’dan Haugen, “kaykaysız” bir ofiste olmanın güzel olduğunu söyleyerek şaka yaptı.

Senatör Dianne Feinstein’ı oynayan Cecily Strong, Facebook’u hedef alarak şunları söyledi: “Facebook’un yaptığı utanç verici ve Kongre’nin harekete geçeceğine inansanız iyi olur.

“Altyapı yasasını geçirdikten hemen sonra borç tavanını yükseltin, 6 Ocak ayaklanmasından sorumlu olanları yargılayın ve artık başkan olmasa bile Trump’ın yürütme ayrıcalığını kullanmasını durdurun. Ama tüm bunlardan sonra dikkat et Facebook!”

Eskiz daha sonra Alex Moffat tarafından oynanan Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’de de eğlendi. Karakterin amaçsızca baktığı görülüyordu, bu noktada Day’den Blumenthal şöyle dedi: “Hayır, hayır, o adamdan daha fazlasına ihtiyacımız yok.”

Taslak daha sonra Pete Davidson tarafından oynanan Myspace’den “OG sosyal medya kralı” Tom’a geçti.

“Beni hatırla? Zararsızdım,” dedi Davidson karakterle. “O tuhaf algoritma işlerinden hiçbir şey yapmıyorum. Web sitesini zar zor koruyoruz. ”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ardından, “Haydi, 20 yıl önceki arkadaşınızın grubuna bir bakın” ve “Amerika’yı yeniden ilk sekiz yapalım” dedi.

yeni sezonun ikinci bölümü Cumartesi gecesi canlı Ayrıca Kim Kardashian’ın sunuculuğunu ve Halsey’in gecenin müzikal konuğu olarak göründüğünü gördü.

Kardashian, sosyal medyadaki birçok izleyicinin hemen övdüğü, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalar yaptığı bir monolog sunarak gösteriye başladı.

Kısa bir süre sonra, Pete Davidson ile Aladdin temalı bir eskiz, izleyicilerden daha fazla övgü aldı, hayranlar skeci “komik” olarak nitelendirdi ve bir başka şaka “Disney Plus’a gelmesi gerekiyor”. Üçüncü bir Twitter kullanıcısı şunları söyledi: “SNL bu skeçle az önce bir sayı vuruşu yaptı.”

Başka bir yerde, gecenin en çok konuşulan anlarından birinde Kim Kardashian, ABD televizyon şovunun bir yan dalında bir televizyon yargıcı oynadı. Halk Mahkemesi. Sahtekarlık, başlıklı, Halkın Kourt Kourtney Kardashian olarak, Kim’i kız kardeşi Kourtney olarak gördü.

Rami Malek ve Jason Sudeikis, dizinin gelecek bölümlerine ev sahipliği yapacak. SNL.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Kim Kardashian ablasını 'Halkın Mahkemesi' skeçinde oynuyor

Paz Eki 10 , 2021
Cumartesi gecesi canlı uzun süredir devam eden komedi dizisinin 47. sezonunda ikinci bölümüyle ekranlara geri döndü. Gecenin en çok konuşulan anlarından birinde sunucu Kim Kardashian, ABD’de yayınlanan bir televizyon programında bir televizyon jürisini canlandırdı.Halk Mahkemesi. Sahtekarlık, başlıklı, Halkın Kourt Kourtney Kardashian olarak, Kim’i kız kardeşi Kourtney olarak gördü. Kız kardeşini […]

Arşivler

Kategoriler

Meta