SNL: Hayranlar, Kanye West ve OJ Simpson hakkında şakalarla açılış monologunu ‘öldürdüğü’ için Kim Kardashian’ı övdü


yeni sezon Cumartesi gecesi canlı 47. sezonun ikinci bölümü ile bu akşam devam etti.

Sunucu Kim Kardashian, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalarla sosyal medyadaki izleyicilerin çabucak övebileceği bir monolog sunarak gösteriyi başlattı.

Doksanlarda OJ Simpson’ın savunma ekibinin bir parçası olan babası hakkında bir şakayla başladı. Kardashian, “Babamın ayak izlerini takip ettiğimi düşünüyorum. Babam benim için çok büyük bir etki ve ilham kaynağıydı ve hala öyle ve gözlerimi ırksal adaletsizliğe gerçekten açtığı için ona güveniyorum. Onun sayesinde ilk siyahi insanla tanıştım. Kim olduğunu karanlıkta bıçaklamak ister misin? Tanıştığın ilk siyahi kişiyi hatırlamanın biraz garip olduğunu biliyorum, ama OJ [Simpson] iz bırakır. Ya da hiç, hala bilmiyorum.”

Kardashian daha sonra kız kardeşi Kaitlin’e yaptığı keskin bir yorumla ailesine şaka amaçlı bir nişan almaya devam etti. “Dinle, ben bir etkileyiciyim, bu yüzden söylediğim şeylerin ağırlık taşıdığını anlıyorum. Ama kimseye ne yapıp ne yapamayacaklarını asla söylemem. Ben Kim’im, Karen değil. Dürüst olmak gerekirse, tüm K isimleri arasında annemin Karen’ı seçmemesi gerçekten etkileyici. Yani bir şekilde biliyordu. Kaitlin’i değil de onun geldiğini nasıl gördüğünü bilmiyorum.”

Daha sonra eski kocası Kanye West’in cumhurbaşkanlığına adaylığına atıfta bulunarak kendisinin de cumhurbaşkanlığına aday olacağını söyleyerek şaka yaptı: “Ülke olarak bölündüğümüzü biliyorum ama Amerika’nın bir araya gelmesini çok isterim, bu yüzden Buraya kaçtığımı duyurmak için geldim… Şaka yapıyorum. Başkan adayı değilim. Bir ailede üç başarısız politikacıya sahip olamayız.”

“Tüm zamanların en iyi rapçisiyle evlendim. Sadece bu da değil, o Amerika’daki en zengin Siyah adam – bana dört inanılmaz çocuk veren yetenekli, yasal bir dahi. Bu yüzden ondan boşandığımda, bunun tek bir şeye, onun kişiliğine bağlı olduğunu bilmelisiniz. Kulağa kötü geldiğini biliyorum ama insanlar bana sürekli komedinin gerçeklerden geldiğini söylüyor ve eğer bir şey varsa, her zaman gerçek olmaya çalışıyorum.”

Sonunda nişan aldı SNL‘nin daha düşük görüntüleme puanları: “360 milyon insanın her hareketimi izlemesine o kadar alıştım ki, demek istediğim kaç kişi izliyor SNL, 10 milyon gibi mi? Bu yüzden bu gece benim için sadece soğuk ve samimi bir gece.”

İzleyiciler, Kardashian’ın açılış monologunu “öldürdüğünü” söyleyerek monologdan keyif aldılar. Bir Twitter kullanıcısı “başardığını” söylerken, bir diğeri “bu şimdiye kadarki en komik monologdu” dedi.

Bazı tepkileri burada görebilirsiniz:

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ev sahibi de, sezonu açan Owen Wilson’ın ardından Kardashian, Rami Malek ve Jason Sudeikis’in yer aldığı eklektik bir kadroyla açıklandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kim Kardashian, 'ikonik' yıldızlarla dolu SNL skeçindeki Bachelorette

Paz Eki 10 , 2021
yeni sezon Cumartesi gecesi canlı 47. sezonun ikinci bölümü ile bu akşam devam etti. Sunucu Kim Kardashian, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalarla sosyal medyadaki birçok izleyicinin çabucak övdüğü bir monolog sunarak gösteriyi başlattı. Kısa bir süre sonra, Kardashian yıldızlarla dolu bir kostümle ortaya çıktı. bekarlığa veda konuk […]

Arşivler

Kategoriler

Meta