SNL: Kim Kardashian ablasını ‘Halkın Mahkemesi’ skeçinde oynuyor


Cumartesi gecesi canlı uzun süredir devam eden komedi dizisinin 47. sezonunda ikinci bölümüyle ekranlara geri döndü.

Gecenin en çok konuşulan anlarından birinde sunucu Kim Kardashian, ABD’de yayınlanan bir televizyon programında bir televizyon jürisini canlandırdı.Halk Mahkemesi. Sahtekarlık, başlıklı, Halkın Kourt Kourtney Kardashian olarak, Kim’i kız kardeşi Kourtney olarak gördü.

Kız kardeşini oynamak bir ana yol açtı SNL oyuncu kadrosu, Kourtney’nin gerçek hayattaki erkek arkadaşı, Blink-182 davulcusu Travis Barker olarak göründü. Taslağın diğer anları arasında Khloe Kardashian ve Kris Jenner’ın gerçek hayattaki olaylarda eğlenirken kendilerini oynayan görünümleri vardı.

Taslakta ayrıca Kanye West, Machine Gun Kelly (Pete Davidson tarafından canlandırılıyor) ve Megan Fox’u oynayan oyuncular da yer aldı. Başka bir bölüm, Keenan Thompson rezil sporcuyu oynadığında OJ Simpson’a atıfta bulundu.

Hayranlar, taslağa “cehennem kadar komik” ve “komik” diyerek tepki gösterdi. Bazı tepkileri burada görebilirsiniz:

Daha önce Kim Kardashian, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalarla sosyal medyadaki birçok izleyicinin çabucak övdüğü bir monolog sunarak şovu başlattı.

Kısa bir süre sonra Kardashian, hayranların “komik” olarak nitelendirdiği bir şekilde ortaya çıktı. Alaaddin Pete Davidson ve daha sonra yıldızlarla dolu bir eskiz bekarlığa veda Chace Crawford, Tyler Cameron, Blake Griffin, Chris Rock, Jesse Williams, John Cena ve Amy Schumer’ın rol aldığı eskiz.

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ev sahibi de, sezonu açan Owen Wilson’ın ardından Kardashian, Rami Malek ve Jason Sudeikis’in yer aldığı eklektik bir kadroyla açıklandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix'te Bu Hafta Neler Var: 11-17 Ekim 2021

Paz Eki 10 , 2021
Geri dönen bazı büyük şovlarla yoğun bir yeni Netflix eklemeleri haftası sizi bekliyor. 11 Ekim – 17 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde Netflix’e gelecek olan her şeyin bir dökümü (diğer bölgeler değişebilir). Utanmaz, Sen, ve dahası! Hatırlatma olarak, Netflix’teki yeniliklerin günlük özetlerini ve Netflix’teki yenilikler merkezimiz aracılığıyla genişletilmiş […]

Arşivler

Kategoriler

Meta