SNL: Kim Kardashian, Pete Davidson’u ‘komik’ Aladdin skecinde öpüyor


yeni sezonun ikinci bölümü Cumartesi gecesi canlı Kim Kardashian’ı ağırlarken Halsey’i akşamın müzikal konuğu olarak gördü.

Kardashian, sosyal medyadaki birçok izleyicinin hemen övdüğü, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalar yaptığı bir monolog sunarak gösteriye başladı.

Kısa bir süre sonra, Pete Davidson ile Aladdin taslağı izleyicilerden daha fazla övgü aldı, hayranlar taslağı “komik” olarak nitelendirdi ve bir başka şaka “Disney Plus’a gelmesi gerekiyor” dedi. Üçüncü bir Twitter kullanıcısı şunları söyledi: “SNL bu skeçle az önce bir sayı vuruşu yaptı.”

Davidson’un prensi prenses Kardashian’ın biraz fazla “yapışkan” olduğunu kabul ettiğinden ikili bulutlarda sihirli bir halı gezintisine çıktı.

Eskizde başka bir yerde Davidson, Kardashian’a “Jasmin, sana söylemem gereken bir şey var” karakterini söyler ve Kardashian’ın yanıtını verir: “Kendini bilinçli mi hissediyorsun çünkü ben bir sultanın kızıyım ve sen sadece alçak bir sokaksın fare? …bir ton zengin ünlüyle arkadaş olmamdan ve senin tek arkadaşının bir maymun olmasından korkmuyor musun?”

Seyircileri kahkahalara boğan bir diğer kısım ise Davidson’dan geldi: “Jasmin, biz daha yakınlaştıkça, fiziksel olarak biraz endişeleniyorum, seninle başa çıkamam… bir şekilde, beni kırmak isteyebilirsin…bize bak. Sen çok kadınsın ve ben çok zayıfım çünkü tek yediğim çalıntı ekmek.”

Özellikle ikilinin sihirli halıda öpüştüğü an, taslağa verilen tepkinin biraz daha fazlasını burada görebilirsiniz:

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ev sahibi de, sezonu açan Owen Wilson’ın ardından Kardashian, Rami Malek ve Jason Sudeikis’in yer aldığı eklektik bir kadroyla açıklandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL, Facebook duruşmasında Cumhuriyetçileri kazmaktan hoşlanıyor

Paz Eki 10 , 2021
oyuncu kadrosu Cumartesi gecesi canlı Bu sezonun ikinci bölümünün açılış taslağında son Facebook duruşmasında Cumhuriyetçileri hedef aldılar. Eskiz, Heidi Gardner’ın sosyal medya şirketinde neler olup bittiğini açıklamak için “kongrenin” önünde duran Facebook muhbiri Frances Haugen olarak görünmesiyle açıldı. Ancak eskiz, senatörlerin kendisine sosyal medyanın nasıl çalıştığını sorduğu bir skeç haline […]

Arşivler

Kategoriler

Meta