SNL: Kim Kardashian’ın ailesi onun ‘kızartma’ monologuna nasıl tepki verdi?


Kim Kardashian’ın ailesi, realite TV yıldızının ilk çıkışından son derece “gurur duyduklarını” söyledi. Cumartesi gecesi canlı.

Realite TV yıldızı, 9 Ekim Cumartesi günü komedi şovuna ev sahipliği yaptı ve açılış monologu ve eskizlerinde komik zamanlamasını öne çıkaran halktan büyük övgü topladı.

Aralarında Kim’in annesi Kris Jenner gösteriden bir klip paylaştı ve şunları yazdı: “Harika kızım Kim ile çok gurur duyuyorum!!! Kesinlikle dünyanın en zor stand up konserlerinden birini ezdi!!!! O tam bir ROCKSTAR ve bu başarıdan dolayı çok gurur duyuyorum!!!”

Klipte Kim, oyuncu kadrosuna ve ekibine teşekkür etti. SNL yardımcı yıldızların yanı sıra “Kanye ve ailemin geri kalanı” bu kadar iyi spor yaptıkları için.

Skims’in kurucusu, açılış monologunda aile üyelerini ve eski kocası Kanye West’i kızarttı. Kris Jenner, kızının monologu “AŞK, kırılganlık, kendini amorti etme, mizah, güzellik karışımı” ile gerçekleştirdiğini ve “her zaman şakanın içinde olduğunu” gösterdiğini söyledi.

Kris ve Kim’in kız kardeşi Khloe Kardashian, canlı kayıtlara katıldı ve bazı eskizlerde küçük rollerde göründü.

Khloe, Instagram Stories’de “gurur ve hayranlıkla parladığını” yazdı ve “Gurur, yetersiz bir ifadedir” diye ekledi.

VE! Haberler Kim’e yakın bir kaynağın teyit ettiği gibi, West’in de eski karısını desteklemek için izleyiciler arasında olduğunu bildirdi.

Daha önce Kim’in kendisiyle ilgili olarak West’e danıştığı bildirilmişti. SNL ve rapçi Cumartesi günkü gösteri için Kim’e NBC Studios’a kadar eşlik etti,

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Poosh’un kurucusu Kourtney Kardashian canlı kayıtlara katılmadı, ancak Kim’in bir ABD televizyon şovunun parodisinde kendini taklit etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Halk Mahkemesi.

başlıklı Kourtney ile Halkın Kourt, parodide ayrıca SNL oyuncuları, Kourtney’nin erkek arkadaşı, Blink-182 davulcusu Travis Barker, Kanye West, Machine Gun Kelly (Pete Davidson tarafından canlandırıldı) ve Megan Fox rol aldı.

Kourtney bir klip yayınladı Instagram’daki skeç için şunları yazdı: “Ahhhhh! Hepsi bu! Kim Kardashian’ı öldürdün SNL

Bu arada Kylie Jenner ve Kendall Jenner da kız kardeşlerinin doğum gününü kutladılar. SNL gösteriden kliplerle Instagram’da başarı.

Khloe ve Kris, törene katılanlar arasındaydı. SNL parti sonrası bash. Kourtney’in eski erkek arkadaşı Scott Disick de Kardashian’larla görüntülendi.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

George Clooney, 'güzel bir hayat' istediği için cumhurbaşkanlığına aday olmayacağını söyledi

Pts Eki 11 , 2021
George Clooney, Amerika Birleşik Devletleri başkanlığına aday olmayı istemediğini ve “güzel bir hayat” olmasını tercih ettiğini söyledi. 10 Ekim Pazar günü BBC muhabiri Andrew Marr ile yaptığı röportajda, oyuncu ve yönetmen siyasete girme fikrini tamamen reddetti ve bunun yerine iş yükünü azaltmayı dört gözle beklediğini ekledi. “Bu yıl 60 yaşına […]

Arşivler

Kategoriler

Meta