SNL oyuncu kadrosu 2021: Yeni Saturday Night Live sezonu için kimler kalıp ayrılıyor?


Saturday Night Live, iki oyuncunun ayrıldığı yeni sezonunun oyuncu kadrosunu açıkladı.

Eskiz şovuna 2013 yılında katılan ve 2015 yılında diziye katılan Beck Bennett, sekiz sezonun ardından ayrılıyor.

Geçen yıl öne çıkan oyuncu olarak eklenen Lauren Holt da diziden ayrılıyor.

Oyuncular, SNL’ye her zaman öne çıkan oyuncular olarak eklenir – yinelenen bir role eşdeğerdir. Bazıları daha sonra ana oyuncu kadrosunu oluşturan repertuar oyuncularına terfi ettirilir.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Andrew Dismukes ve Punkie Johnson, öne çıkan oyuncular olarak geri dönüyor ve üç yeni oyuncu: Aristotle Athari, James Austin Johnson ve Sarah Sherman.

SNL 47. sezonuyla 2 Ekim’de Owen Wilson’ın sunuculuğu ve Kacey Musgraves’in müzikal konukluğu ile geri dönüyor.

Kim Kardashian West, Jason Sudeikis ve Rami Malek de bu sezonun ev sahiplerinden bazıları olarak açıklandı. Halsey, Young Thug ve Brandi Carlile müzikal konuk olarak yer alacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL 2021: Bu gece Saturday Night Live sezon prömiyeri nasıl izlenir ve yayınlanır

Paz Eki 3 , 2021
Saturday Night Live yakında 47. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Uzun süredir devam eden komedi skeç şovu, 2 Ekim’den itibaren bir kez daha New York’tan Amerika’ya ışınlanacak. NBC’de her zamanki saat 23:30’da (EST) yayın yapan izleyiciler, Kate McKinnon, Pete Davidson ve Colin Jost gibi tanıdık yüzleri görebilecekler. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta