SNL: Pete Davidson’ın Köpek The Bounty Hunter taslağı Brian Laundrie referansından sonra eleştirildi


Sosyal medyadaki hayranlar dizinin sezon galasına tepki gösteriyor. SNL Bu gece – açılış taslağı sırasında Pete Davidson’ın Köpek The Bounty Hunter izlenimi dahil.

Davidson’ın karakteri, yakın zamanda Wyoming’deki bir kamp alanında kalıntıları bulunan Gabby Petito’nun ölümüyle bağlantılı olarak aranan Brian Laundrie’yi aradığı bir okul yönetim kurulu Covid-19 toplantısında.

Bu, arkadaşlarının ve ailesinin onu aramaya yardım etmesi için teşvik etmesinin ardından geçen hafta Çamaşırhane insan avına katılan Ödül Avcısı Köpek olarak da bilinen Duane “Köpek” Chapman’a bir göndermedir.

Sosyal medyadaki pek çok izleyici, skecin tadını sorguladı, adam dahil etmenin “çok erken” olduğunu hissetti. Bir diğeri şöyle dedi: “Köpek ödül avcısı çok ileri gidiyordu! O kaçağı ismiyle yüceltmek için SNL”, üçüncü bir kullanıcı ise “iğrenç” olarak nitelendirdi.

Gösterinin başlarında, hayranların açılış skecinde Joe Biden’ı kimin oynadığı konusunda kafası karışmıştı ve birçok kişi onun Owen Wilson olduğunu düşünüyordu. Aslında yeni oyuncu James Austin Johnson’dı. Gösterinin ilerleyen bölümlerinde Wilson, Lightening McQueen rolünü geri aldı. Arabalar.

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Wilson’ı takip etmek için üç ev sahibi daha açıklandı: Kim Kardashian West, 9 Ekim’de ev sahipliği yapacak, bunu ertesi hafta Rami Malek ve 23 Ekim’de Jason Sudeikis takip edecek.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Bu gece Saturday Night Live'da Joe Biden'ı kim oynadı?

Paz Eki 3 , 2021
Bu yeni sezon prömiyeri SNL bu akşam (2 Ekim) ve dizinin açılış skecinde Joe Biden’ı kimin oynadığı hayranların kafası karıştı. Uzun süredir devam eden komedi şovunun 47. sezonu, Joe Biden kılığına girmiş bir aktörün yer aldığı bir açılış gördü ve hayranların Twitter’da kim olduğunu anlaması biraz zaman aldı. Bir Twitter […]

Arşivler

Kategoriler

Meta