SNL: Saturday Night Live bu gece saat kaçta?


Cumartesi gecesi canlı bu Cumartesi (9 Ekim) 47. sezonun ikinci bölümüyle dönüyor.

Kim Kardashian, gecenin müzikal konuğu olarak Halsey ile birlikte komedi şovuna ev sahipliği yapacak.

ABD’de gösterinin Cumartesi günü NBC’de saat 23:30’da yayınlanması planlanıyor.

Dizi yayında olmasına ve bu nedenle ara sıra gecikmelere tabi olmasına rağmen, genellikle Pazar günü 01:30’a kadar sürer.

İngiltere’de, SNL Sky Comedy’de saat 21.00’de yayınlanıyor, bu da izleyicilerin orijinal yayından sonraki gün eskiz şovunu izleyebileceği anlamına geliyor.

Eskizler de seriye yüklenir. Youtube kanalı havalandıktan sonra.

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri dönecek – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Wilson’u takip etmek için üç ev sahibi daha açıklandı: Kim Kardashian West, 9 Ekim’de ev sahipliği yapacak, onu takip eden hafta Rami Malek ve 23 Ekim’de Jason Sudeikis takip edecek.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Hayranlar, Kanye West ve OJ Simpson hakkında şakalarla açılış monologunu 'öldürdüğü' için Kim Kardashian'ı övdü

Paz Eki 10 , 2021
yeni sezon Cumartesi gecesi canlı 47. sezonun ikinci bölümü ile bu akşam devam etti. Sunucu Kim Kardashian, OJ Simpson, ailesi ve Kanye West hakkında şakalarla sosyal medyadaki izleyicilerin çabucak övebileceği bir monolog sunarak gösteriyi başlattı. Doksanlarda OJ Simpson’ın savunma ekibinin bir parçası olan babası hakkında bir şakayla başladı. Kardashian, “Babamın […]

Arşivler

Kategoriler

Meta