SNL sezon prömiyeri: İşte tüm yeni Saturday Night Live eskizlerinin bir özeti


Uzun süredir devam eden komedi skeç şovunun 47. sezonu SNL bu akşam döndü.

Yeni bölümün ilk bölümü Cumartesi gecesi canlı sezonda Owen Wilson ev sahibi ve Kacey Musgraves müzikal konuk olarak göründü.

Gösteri, yeni kadro üyesi James Austin Johnson’ın Joe Biden olarak bir taslağıyla açıldı, ancak taraftarlar ilk başta kafaları karıştı ve bunun ev sahibi Wilson olduğunu düşündüler.

Bir Twitter kullanıcısı şunları yazdı: “Ailem büyük bir anlaşmazlık içinde. Biden rolündeki Owen Wilson mu? Bir saniye şöyle yazdı: “Biden’ı oynayan Owen Wilson mı?”

Hayranlar daha sonra, genel olarak, tasvire olumlu yanıt verdi ve “gördükleri en iyi” olduğunu söyledi, ancak bazıları Jim Carrey’in geçen sezondaki karakter izlenimini tercih ettiklerini söyledi.

Başka bir eskiz, Wilson’ın seslendirme rolünü ertelediğini gördü. Arabalar, tartışmalı içerik nedeniyle izleyicileri ikiye bölen bir taslakla.

Sosyal medyadaki pek çok hayran bu anın tadını çıkardı, biri “harika” olarak nitelendirdi, diğeri ise “şovun en iyi açılışlarından biri” olduğunu söyledi.

Diğerleri izliyor Cumartesi gecesi canlı Wilson bazı tartışmalı satırları okurken görüldüğünde bazı referansların – bir hayranın sözleriyle – “çok müstehcen” olduğunu hissetti: “Büyün adamım, kız kardeşin kesinlikle yaptı” ve “Ah, lisedesin, olabilirdi. beni kandırdı” ve “r-kelimesine” atıfta bulunuyor.

Wilson daha sonra karakterinin “kötü adam” olduğunu anlar ve okumayı durdurur. Bu noktada birçok izleyici sosyal medyadan rahatladığını dile getirirken, biri “vay be!” dedi. ve bir başkası “buna ihtiyacımız vardı” diye ekledi.

Başka bir eskiz, son Covid-19 testlerinin parodisini yaptı Görünümiki maliyet konakçısı yanlış test sonucu pozitif çıktıkları için havadan çekildikten sonra.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Wilson, ev sahiplerinden birine (Heidi Gardner tarafından oynanan) durumlarını bildirmek zorunda kalan beyaz önlüklü bir bilim adamı olarak ortaya çıktı. İkinci yardımcı sunucu Aidy Bryant tarafından oynandı.

Ayrıca bu yaz Jeff Bezos, Richard Branson ve Elon Musk arasında uzaya ticari bir uçuş yapma yarışında bir skeç vardı.

Taslak, “Uzay Yolu Ego Görevi” olarak kabul edildi ve “kozmik boyutlarda bir orta yaş krizi” olarak alay edildi.

Mikey Day’in canlandırdığı Musk, erkeklerin neden bu kadar rekabetçi olduğunu açıkladı: “Uzay sadece bir beyaz milyarder için yeterince büyük.”

Sosyal medyadaki hayranlar da Pete Davidson’ın Köpek The Bounty Hunter izlenimine başka bir skeçte tepki gösterdi ve birçoğu bunu “tartışmalı” buldu.

Davidson’ın karakteri, yakın zamanda Wyoming’deki bir kamp alanında kalıntıları bulunan Gabby Petito’nun ölümüyle bağlantılı olarak aranan Brian Laundrie’yi aradığı bir okul yönetim kurulu Covid-19 toplantısında.

Bu, arkadaşlarının ve ailesinin onu aramaya yardım etmeye teşvik etmesinin ardından geçen hafta Çamaşırhane için insan avına katılan Ödül Avcısı Köpek olarak da bilinen Duane “Köpek” Chapman’a bir göndermedir.

Sosyal medyadaki birçok izleyici skecin tadını sorguladı ve bu skecin eklenmesinin “çok erken” olduğunu düşündü. Bir diğeri şöyle dedi: “Köpek ödül avcısı çok ileri gidiyordu! O kaçağı SNL’de kendi adıyla yüceltmek için”, üçüncü bir kullanıcı ise “iğrenç” olarak nitelendirdi.

Başka bir yerde Davidson, son Met Gala hakkında başka bir eskiz yaptı ve etkinlik için giydiği kıyafetle dalga geçti.

Davison, eskiz sırasında eskiz için haraç ödedi SNL 61 yaşında kanserden uzun bir hastalık geçirdikten sonra geçen ay vefat eden oyuncu Noam Macdonald. Uzun süredir devam eden komedi şovunun en popüler üyelerinden biriydi ve genellikle şovun ‘Hafta Sonu Güncellemesi’ yuvasına ev sahipliği yaptı.

Davidson, Macdonald’ı anmak için bir tişört giydi ve daha sonra gösteride Michael Che ve Colin Jost, eskizlerinin son dakikasını komedyenin klasik anlarına adadı.

Bunlar arasında Bill Clinton’ın evliliği, kötü planlanmış bir havaalanı ve ‘Yılan Adam’ olarak bilinen bir bina tırmanıcısı hakkında şakalar vardı. Montaj, Macdonald’ın OJ Simpson hakkında sivri bir şaka yaptığı bir kliple sona erdi – komedyenin iddia ettiği bir şey onun 1998’de gösteriden çıkarılmasına neden oldu.

Jost, haraçla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu gece bizim için buruk bir gece. ‘Hafta Sonu Güncellemesi’ yapmak istememin nedeni Norm’du ve bu yüzden bu gece ‘Güncelleme’nin son birkaç şakasını Norm’a çevirmeyi düşündük.”

SNL Beck Bennett ve Lauren Holt’un ikisi de diziden ayrılıyor.

Pete Davidson, Kate McKinnon, Aidy Bryant, Cecily Strong ve Kenan Thompson, şovun geri kalanıyla birlikte geri döndü – Michael Che, Mikey Day, Chloe Fineman, Heidi Gardner, Colin Jost, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nwodim, Chris Redd, Melissa Villaseñor ve Bowen Yang.

Wilson’ı takip etmek için üç ev sahibi daha açıklandı: Kim Kardashian West, 9 Ekim’de ev sahipliği yapacak, bunu ertesi hafta Rami Malek ve 23 Ekim’de Jason Sudeikis takip edecek.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Pete Davidson'ın Köpek The Bounty Hunter taslağı Brian Laundrie referansından sonra eleştirildi

Paz Eki 3 , 2021
Sosyal medyadaki hayranlar dizinin sezon galasına tepki gösteriyor. SNL Bu gece – açılış taslağı sırasında Pete Davidson’ın Köpek The Bounty Hunter izlenimi dahil. Davidson’ın karakteri, yakın zamanda Wyoming’deki bir kamp alanında kalıntıları bulunan Gabby Petito’nun ölümüyle bağlantılı olarak aranan Brian Laundrie’yi aradığı bir okul yönetim kurulu Covid-19 toplantısında. Bu, arkadaşlarının […]

Arşivler

Kategoriler

Meta