SNL: Simu Liu, Marvel’in “ilk açıkça Çinli süper kahramanı” olma yolculuğunu anlatıyor


Simu Liu 2014’te gönderdiği iyimser bir tweet’in, Marvel’ın son gişe rekorları kıran filmindeki oyuncu seçiminin habercisi olduğunu anlattı Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi bu geceye ev sahipliği yaparken Cumartesi gecesi canlı.

Oyuncu ilk kez 20 Kasım Cumartesi günü Saweetie’nin müzikal konuğu olduğu eskiz gösterisine ev sahipliği yaptı.

Açılış monologunda Liu, kendisini “Marvel’in ilk açıkça Çin süper kahramanı” olarak tanımladı.

Liu, kendisinin aslında Çinli-Kanadalı olduğunu açıkladıktan sonra, yüksek profilli rolü kazanma yolculuğunu anlattı. “Birçok insan bana bir Marvel filminde nasıl rol aldığımı soruyor” dedi. “Gerçek şu ki, Shang-Chi’ye kibarca sorarak her Kanadalının büyük çıkışını nasıl yaptığını anladım.”

2014’te Marvel’a şöyle bir tweet gönderdiğini söylemeye devam etti: “Hey @Marvel, Cpt America ve Thor ile harika iş çıkardınız. Şimdi bir Asyalı Amerikalı kahramana ne dersin?”

Liu, tweet’in o sırada yaklaşık 10 beğeni aldığını hatırladı, “ki bu normalde aldığımdan 10 daha fazlaydı.”

Beş yıl sonra, aslında Marvel’in ilk Asya süper kahraman filminde başrolü kazandığı açıklandı. Rolü aldıktan sonra internete girdim ve ‘Bana geri döndüğün için teşekkürler’ diye tweet attım” dedi. “Açıkçası, ben Kanadalıyım.”

Hayatının son birkaç yılda tanınmayacak kadar değiştiğini de sözlerine ekleyen Liu, on yıl önce çocukların doğum günü partileri için Örümcek Adam gibi giyinerek geçimini sağladığını belirtti. “Bu bir doğum günü çocuğunu asla unutmayacağım. Adı Trevor’dı ve onun hakkında kötü bir şey söylemek istemiyorum ama diyelim ki o gerçek bir Trevor’dı” dedi. “Kalçalarıma tekme atmaya ve ‘Sen Örümcek Adam değilsin! Sen Örümcek Adam değilsin!’ Bak, hiç 30 dolarlık Walmart Spider-Man kostümü giyerken yedi yaşındaki bir çocuk tarafından tekmelendin mi bilmiyorum ama bu seni kırar.”

Liu sonunda çocuğun haklı olduğunu kabul ederek monologunu kapattı. “Şu anda nerede olduğunu bilmiyorum ama Trevor, eğer izliyorsan, haklı olduğunu söylemek istiyorum,” dedi gülümseyerek. “Ben Örümcek Adam değilim. Ben Shang-Chi, kaltak!”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kesinlikle Dans Ediyor: Konuk yargıç Cynthia Erivo, Rose ve Giovanni'ye Donmuş dans için mükemmel 10 numara veriyor

Paz Kas 21 , 2021
Doğu Uçları yıldız Rose Ayling-Ellis ve profesyonel dans partneri Giovanni Pernice kesinlikle konuk yargıç Cynthia Eviro bu hafta. Tony ve Oscar ödüllü yıldız, Covid-19 için pozitif test ettikten sonra bu akşam (20 Kasım) bölümde Craig Revel-Horwood’un yerini aldı. İkilinin müzikalden “Love Is An Open Door”a hızlı adımının büyük bir hayranıydı. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta