SNL tartışmalı Rittenhouse davası yargıcı Bruce Schroeder ile alay ediyor


Cumartesi gecesi canlı Kyle Rittenhouse’un son duruşmasına başkanlık eden tartışmalı yargıçla alay etti.

Cuma günü, bir jüri, dört günlük jüri görüşmelerinin ardından cinayet davasında Rittenhouse’u beş suçlamanın hepsinde suçsuz buldu. Rittenhouse, 25 Ağustos 2020’de Kenosha, Wisconsin’deki polis vahşeti protestolarının ardından üç kişiyi vurduğu için beş ağır suçla karşı karşıya kalmıştı.

20 Kasım Cumartesi günü skeç şovunun soğuk açılışında, SNL Oyuncu Cecily Strong, Fox News’un Yargıcı Jeanine Pirro’yu canlandırdı. Hikayeyi şu şekilde duyurdu: “En önemli haberimiz: Kyle Rittenhouse tüm suçlamalardan beraat etti. Bu sevimli aldatmaca, herhangi bir Amerikalının yapabileceği en cesur şeyi yaptığı için bir yargılama kabusunun içine düştü: Başka birinin kasabasında boş bir kullanılmış arabayı korumak.”

Daha sonra konuk oyuncu Yargıç Bruce Schroeder olarak karşılandı. SNL Oyuncu Mikey Day, kendisinin “herkesten daha çok alkışlayan bir dans annesi kadar tarafsız” olduğunu belirtti.

Day’in Yargıç Schroeder versiyonu, davayı ele alış biçimiyle ortaya çıkan tartışmalara rağmen, bunun aslında “tüm standart prosedürler” olduğunu iddia etti. “Bu yüzden savcılığın ‘mağdur’ kelimesini kullanmamasını emrettim. Onlar ‘isyancı’ idiler. Ve ‘vurulmuş’ değillerdi. Onlar ‘g’doinked’ edildi. Ancak bu, müvekkilime hiçbir şekilde haksız bir avantaj sağlamadı.”

‘Müvekkili’nden ziyade ‘davalı’ya atıfta bulunmayı isteyip istemediği sorulduğunda, “Ah, evet, elbette! Bunu yapmaya devam ediyorum!”

Bölümün sunuculuğunu Marvel’ın son süper kahraman gişe rekorları kıran filminin yıldızı olan aktör Simu Liu yaptı. Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi. Müzikal konuk Saweetie idi.

Açılış monologunda Liu, 2014’te gönderdiği iyimser bir tweet’in Marvel’ın oyuncu seçiminin habercisi olduğunu anlattı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Cecily Strong'un Yargıcı Jeanine, Kyle Rittenhouse kararını ele alıyor

Paz Kas 21 , 2021
Bu haftaki bölümde Cumartesi gecesi canlı, Cecily Strong, Yargıç Jeanine Pirro olarak ev sahipliği yapmak üzere geri döndü Jeanine ile adalet. Fox News kişiliği, kısa süre önce dört günlük jüri görüşmelerinin ardından cinayet davasında beş suçlamanın hepsinde suçsuz bulunan Kyle Rittenhouse’u savundu. 18 yaşındaki genç, 25 Ağustos 2020’de Kenosha, Wisconsin’deki […]

Arşivler

Kategoriler

Meta