Sophie Ellis-Bextor, evliliğine kesinlikle büyük bir yük bindirdiğini söylüyor: ‘Ağır bir bedel ödedik’


Sophie Ellis-Bextor olumsuz etkiyi ortaya çıkardı Kesinlikle Dans Edin 2013’te şovda yarışırken evliliği vardı.

“Dans Pistinde Cinayet” şarkıcısı BBC serisinde dördüncü oldu ve profesyonel dansçı Brendan Cole ile ortak oldu.

Yeni kitabından bir alıntıda, Döner Tabaklartarafından elde edilen Çevrimiçi Posta, Ellis-Bextor şovun The Feeling basçısı Richard Jones ile evliliğine getirdiği baskı hakkında yazdı.

Dedi ki: “Bana öğrettiği tüm parıltı, payetler ve sahne işçiliği için oldukça ağır bir bedel ödemek zorunda kaldım ve Richard da… Richard, lansman şovundan itibaren benim katılımımla mücadele etmeye başladı.”

Şarkıcı şunları ekledi: “Onun için o kadar zordu ki, ilk danslarını bile yapmadan önce bir yarışmacı gösteriden ayrılıp ayrılmadıklarını merak ettiğimi hatırlıyorum.

“Fiziksel yakınlık, baştan sona mücadele ettiğim bir şeydi, ama sonunda, garip olduğunu düşündüğüm birçok şey vardı – sonuçların gösterilmesi için el ele tutuşan veya birbirini tutan ‘çiftler gibi – alışmıştım ve sanki bunları yaparak başka bir kesin engeli aşmışım gibi geldi.”

Ellis-Bextor’a göre Jones, “her zaman” nerede olduğunu bilmek konusunda “olağandışı derecede ısrarcı” hale geldi. “Bir metne cevap vermeseydim, spiral yapardı” diye ekledi.

Sanatçı şunları söyledi: “Evdeyken dikkatimin ne kadar dağıldığını ve bir sonraki haftaya yetişip yetişemeyeceğimi tartışırdık. Sanki ailemizi geride bırakacak yeni bir hayata geçebilirmişim gibi hissetti.”

Ellis-Bextor, Jones’un o sıradayken danışmanlık aldığını söyledi. kesinlikle. Çiftin şimdi birlikte beş çocuğu var.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ellis-Bextor, anılarında, daha yaşlı bir müzisyen tarafından tecavüze uğradığında 17 yaşında bekaretini kaybettiğini de ortaya koydu.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Willie Garson'ın oğlu, geç Sex and the City yıldızı dansının gerileme videosunu paylaşıyor

Paz Eki 3 , 2021
Willie Garson’ın oğlu, merhum oyuncunun bir etkinlikte onunla dans ederken çekilmiş bir videosunu paylaştı. En çok Stanford Blatch rolüyle tanınan oyuncu.Seks ve Şehir, geçen ay 57 yaşında pankreas kanserinden öldü. Nathen Garson, 1 Ekim Cuma günü Instagram sayfasında kendisinin ve babasının birlikte dans ettiği videoyu paylaşarak, “Seni özlüyorum baba. Seni […]

Arşivler

Kategoriler

Meta