Sophie Turner, Joe Jonas rostosu sırasında Pete Davidson’la flört şakası yapıyor


Sophie Turner ve Pete Davidson, dün (23 Kasım) Netflix’te yayınlanan Jonas Brothers’ın bir rostosu sırasında kocası Joe Jonas’ın pahasına şaka alışverişinde bulundular.

Özel komedi sırasında, Davidson seyircilerin arasına bir Jonas Brothers mega hayranı olarak çıktı ve burada pop grubuyla eğlenmeye başladı.

Bir “I Love Jonas” gömleği giyerek şu yorumu yaptı: “Biraz daha uzun hem en sevdiğim albüm, hem de Sophie’nin Joe’nun penisinin öyle olmasını diler… Kış geliyor, Sophie pek değil.”

Daha sonra Turner, kocasını kızartmak için sahneye çıktı ve erkek kardeşlerinin saflık yüzükleri taktıkları gerçeğiyle alay etti.

Jonas ile 2019’da evlenen aktör, “Evet, bir jest olarak gülünç, kıvrık bir şekilde topallar. Ama unutmayın, bu bir jestten daha fazlasıydı. Bu inançla ilgiliydi. Bu prensiple ilgiliydi. Bu, bir tavır almak ve bir örnek teşkil etmekle ilgiliydi.”

Devam etti: “Bak, Joe sadece parmaklarını aptal metal halkalara sokmuyordu. Yardımcı yıldızlara, aktrislere ve hatta bir veya iki süper modele parmaklarını sokuyordu.”

Daha sonra Joe’ya onu beklememesini söyledi çünkü “Pete Davidson bana telefon numarasını verdi”.

Şaka, Davidson’ın flört hayatını çevreleyen dedikoduya zamanında bir gönderme gibi görünüyordu. Daha önce Ariana Grande, Phoebe Dynevor ve Kate Beckinsale ile bağlantılı olan adamın şimdi Kim Kardashian ile çıktığı bildiriliyor.

Jonas Brothers Aile Kızartması şimdi Netflix’te yayınlanabilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bake Off hayranları 'layık kazanan' olarak kutluyor Giuseppe Dell'Anno seri şampiyonu

Çar Kas 24 , 2021
Büyük İngiliz Fırında Kapalı Giuseppe Dell’Anno’nun dizinin 2021 serisi kazananı seçilmesini izleyiciler kutladı. İtalyan mühendis, 24 Kasım Salı günkü finalde Chigs Parmar ve Crystelle Pereira ile birlikte yarıştı. Alice Harikalar Diyarında. Dell’Anno yarışmayı kazandı ve en çok ailesinin onun kazanmasına tepkilerini duymaktan heyecan duyduğunu itiraf etti. İzleyiciler, üç çocuk babası […]

Arşivler

Kategoriler

Meta