Sophie Turner, kocası Joe Jonas’ı ‘topal’ saflık yüzüğü üzerinde kızartıyor


Sophie Turner, kocası Joe Jonas’ı, kendisi ve kardeşlerinin eskiden saflık yüzükleri taktıkları gerçeği üzerine kızdırdı.

Jonas Brothers, aileleri ve arkadaşlarının yanı sıra, yeni bir Netflix komedi özelinde yer aldı. Jonas Brothers Aile Kızartması.

zamanı geldiğinde Game of Thrones Turner’ı sahneye çıkarmak için sahneye çıkarken, daha önce evlilik öncesi cinsel ilişkiden kaçınmanın sembolü olarak taktıkları kardeşler ve saflık yüzükleriyle alay ederek vakit kaybetmedi: “Hayır, yüzükler iyi bir fikir değildi.”

“Bak, Joe sadece parmaklarını aptal metal halkalara sokmuyordu. Yardımcı yıldızlara, aktrislere ve hatta bir veya iki süper modele parmaklarını sokuyordu” diye espri yaptı.

Jonas’la 2019’da evlenen oyuncu ayrıca şunları söyledi: “Evet, bir jest olarak gülünç, kıvrık bir şekilde topallar. Ama unutmayın, bu bir jestten daha fazlasıydı. Bu inançla ilgiliydi. Bu prensiple ilgiliydi. Bu, bir tavır almak ve bir örnek teşkil etmekle ilgiliydi.”

2018 yılında aktör Priyanka Chopra ile evlenen Nick Jonas, daha önce eleştirilen kardeşlerin cinsel yaşamları hakkında konuşulma şekli: “Grup olarak kim olduğumuzu belirleyen bir faktör oldu ve bu hayal kırıklığı yarattı. Ben sadece hassas bir yaşta aşk, romantizm ve seksin benim için ne anlama geldiğini anlamaya çalışıyordum.”

“Soru şu olmalıydı: İnsanların 16 yaşındaki bir çocuğun cinsel hayatı hakkında konuşması uygun mu? Kesinlikle değil – ve bugün mutlaka uçması gerekmez.”

Jonas Brothers Aile Özel bugün (23 Kasım) Netflix’te yayına başladı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gogglebox'tan Pete Sandiford, düğünden ilk fotoğrafını paylaşırken rol arkadaşları tarafından tebrik edildi

Çar Kas 24 , 2021
Google kutusu Yıldız Pete Sandiford, düğününden ilk fotoğrafları paylaşırken hayranlarını sevindirdi. 2017 yılından bu yana Channel 4 dizisinde rol alan realite TV yıldızı, Mayıs ayında Paige Yeomans ile evlendi. 22 Kasım Pazartesi günü Sandiford, kendisini mavi bir takım elbise içinde ve karısını deniz kenarında yürürken uzun beyaz bir elbise içinde […]

Arşivler

Kategoriler

Meta