Sophie Turner’ın Jonas Brothers’ın “Topal” Saflık Yüzüklerini Seslendirdiğini görün


Jonas Kardeşler yanmak’ sıcak koltukta aile rostosu.

Netflix yayınlandı Jonas Kardeş Aile Kızartması, başrolde Nick Jonas, Kevin Jonas ve Joe Jonas, 23 Kasım Salı günü ve görünüşe göre, sophie turner harekete geçmek için heyecanlıydı. Prömiyer gününde Netflix, Joe’nun karısının kardeşleri saflık yüzükleri hakkında kavurduğu bir klibi tweetledi.

“Saflık halkalarından bahsedelim” Game of Thrones oyuncu videoda gülerek söylüyor. “Bilmeyenleriniz için, evlenmeden önce seks yapmaktan kaçındığınızı göstermek için saflık yüzükleri takılıyor ve Jonas Brothers’ın hepsine sahipti.”

“Rekoru düzeltmesi” gerektiğini söylemeye devam ediyor.

“Hayır, yüzükler iyi bir fikir değildi,” diye açıklıyor. “Evet, bir jest olarak gülünç, ayak parmaklarını kıvıracak kadar topallar.”

Sansa Stark senin yaptığın bir şeyi kıvrık bir şekilde topal olarak mı söylüyor? Bu acitacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Matty Lee: I'm a Celebrity 2021 yarışmacısı kim?

Çar Kas 24 , 2021
Matty Lee, başlangıçta görüneceği açıklanan 10 ünlüden biri. ben bir ünlüyüm… Beni buradan çıkar! 2021. Olimpik dalgıç, gösterinin 21 Kasım Pazar günü Galler’e dönüşünden önce Gwrych Kalesi’ne gitmeden önce şu anda karantinaya alıyor. Katılan ünlülerin tam listesini buradan okuyabilirsiniz. 1998 doğumlu sporcu, 10 metrelik platformda hem bireysel hem de senkronize […]

Arşivler

Kategoriler

Meta