Sopranos: James Gandolfini, ilham veren ünlü hattın adı verilen gece geç saatlerde ‘rahatsız edici’ bir telefon aldı


En ünlü hatlardan biri sopranolar İddiaya göre, James Gandolfini’nin aldığı “rahatsız edici” bir gece telefon görüşmesinden ilham aldı.

Bu, dizinin yıldızları Michael Imperioli ve Steve Schirripa tarafından yazılan dizinin yeni bir kamera arkası tarihine göre.

başlıklı kitapta, Bu Sabah Uyandım, Imperioli, mafya babası Tony Soprano’ya (Gandolfini) “bir don asla şort giymez” dendiği bir çizginin kökenini anlatıyor.

Imperioli, “Hikaye şöyle devam ediyor: Gandolfini gece yarısı cep telefonundan aradı, bilinmeyen bir numaraydı.” sözlü tarih yazdı. “Telefona ‘Merhaba’ cevap veriyor ve diğer hattaki adam ‘Merhaba’ diyor ve sonra kimse konuşmuyor.

“Adam kendini tanıtmıyor,” diye devam etti. “Guy sonunda, ‘Dinle, sen harika bir oyuncusun, yaptığın şeyi seviyoruz ama bir şeyi bilmelisin: ‘A don asla şort giymez’ diyor. Ve ‘tıklayın’, adam telefonu kapattı.”

Dizide, bu replik Tony ile dördüncü sezon galasında rakip New York mafyası don Carmine Lupertazzi tarafından konuşuluyor.

Tony, dizinin büyük bölümünde şort giyiyor görülmese de, şovun ilk bölümünde bir barbekü sırasında şort giydiği görüldü.

“Bence Jim bundan rahatsız oldu,” diye ekledi Imperioli, gece geç saatlerde yapılan telefon görüşmesine hitap ederek. “Aramayı kimin yaptığını kim bilebilir – ama mahremiyetin ihlali kesinlikle rahatsız edici.”

Okuyabilirsin Bağımsız‘in Imperioli ve Schirripa ile son röportajı burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Billie Eilish, nadir çift görev görünümünde SNL sunucusu ve müzikal konuk olarak ilan edildi

Cum Kas 19 , 2021
Billie Eilish ev sahipliği yapacak Cumartesi gecesi canlı 11 Aralık’ta bölümün müzikal konuğu olarak da sahne alacak. “Her zamankinden daha mutlu” şarkıcısı, çifte görev yapan 42. ünlü oldu. SNL Sunucu ve müzikal konuk, The Rolling Stones, MC Hammer, Justin Timberlake ve en son Nick Jonas gibi isimlere katıldı. Eilish ilk […]

Arşivler

Kategoriler

Meta