‘Sosyal Notwork’: Stephen Colbert ve James Corden, Facebook kazasında Mark Zuckerberg’i şişirdi


Mark Zuckerberg, 4 Ekim Pazartesi günü Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın saatlerce kapalı kaldığı bir sosyal medya kesintisinin ardından ABD’deki gece ev sahipleri tarafından öfkelendi.

Facebook’un hisse fiyatı düştüğü için teknoloji milyarderinin 6 milyar dolardan (4,4 milyar £) fazla kaybettiği bildirildi.

Stephen Colbert, Salı günkü baskısını açtı. Geç Gösteri Zuckerberg’in mali kaybıyla ilgili bir şakayla. “Eski eşyalarını Facebook pazarında satmak zorunda kalacak,” dedi, “gri bir kapüşonlu ve kullanılmış bir kopyası. Yeni Başlayanlar İçin Göz Teması. Fiyat: 130 milyar dolar.”

Zuckerberg’in platformlarında yayılan komplo teorileriyle alay ederek şunları söyledi: “Kullanıcılar saatlerce ikinci kuzenlerinin aşının pankreasınıza wifi sağladığını düşünüp düşünmediği konusunda merak içinde tutuldu.”

“Facebook’un dünyaya neler olup bittiğini bildirebilmesinin tek yolu çok kötüydü – ve bu doğru – Twitter’da bir mesaj göndermek. Bu acıtmış olmalı.”

Colbert ayrıca 2010 filminde Facebook yaratıcısını oynayan Jesse Eisenberg’in bir klibini paylaştı. Sosyal ağ. “The Social Notwork” olarak yeniden adlandırılan video, Zuckerberg’in krizini yansıtacak şekilde düzenlendi.

Bu arada James Corden, kesintiyi kutladı Geç Geç Gösteri, “Sosyal medya olmadan günün çoğunu oğlumla konuşarak geçirdim. O gerçekten hoş. İyi adam. bilmiyordum.”

“İnsanlar bu sabah 30 dakikadan fazla mutlu hissettiklerinde bir şeylerin yanlış olduğunu fark etmeye başladılar” diye ekledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunu: Kartal gözlü izleyiciler, herkesin gözden kaçırdığı yürek burkan ayrıntıları fark etti

Çar Eki 6 , 2021
Netflix izleyicileri, hit dizide oyunun kurallarını değiştiren bir ayrıntı fark etti Kalamar Oyunu. Başrollerini Lee Jung-jae ve Park Hae-Soo’nun paylaştığı Korece yayınlanan dizi, 17 Eylül’de yayınlanmasından bu yana dünya çapında bir hit oldu. Kalamar Oyunu Gizemli bir organizasyonun inanılmaz miktarda borcu olan insanları büyük miktarda para kazanma şansı için bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta