Soyunma Odalarının tuhaf saç duvarları üzerinde histerik hayranlar var


Soyunma odaları dün gece (18 Ağustos) Kanal 4’e geri döndü ve izleyiciler, yeniden başlatmanın orijinalinden daha az çılgın ve şatafatlı olmadığını görmekten memnun oldular.

Canlandırmanın ilk çıkışı, ev sahibi Anna Richardson ve tasarımcılar Laurence Llewelyn-Bowen, Jordan Cluroe ve Russell Whitehead’in ev sahibi Lisa’ya duvarın uzun sarı saçları asılı olan bir bölümünü verdikleri Swansea’ye gittiklerini gördü.

“Sevmediğimden değil,” dedi afallamış bir Lisa. “Bir şey üzerine saç koymayı asla düşünmezdim.”

İzleyiciler saç duvarından memnun kaldılar. Bir kişi, “Ve ‘#Gogglebox’ta hangi parçaların olacağı’nın kazananı… saç duvarına gidiyor,” diye tweet attı.

“Birisi Kuzen Itt’i öldürdü ve duvara monte etti” diye ekledi. Addams Ailesisaçtan yapılmış bir karakter.

Üçüncüsü şöyle yazdı: “Yeni diziyi izlemek Soyunma odaları ve saçtan bir duvar yapıyorlar. Bu inanılmaz. Berbat. Şimdiye kadarki en kötü şey. Bayıldım.”

yeni serisi Soyunma odaları altı bölüm sürecek.

Her taksitte, aynı bölgeden iki grup ev sahibi, Bowen veya Cluroe ve Whitehead’in yardımıyla birbirlerinin evlerinde bir odayı yenilemek için zamana karşı yarışıyor.

Soyunma odaları Kanal 4’te Çarşamba günleri saat 20:00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Georgia Tennant, eşi David Tennant ile nadir bir fotoğraf paylaştıktan sonra Doctor Who'yu heyecanlandırdı

Per Ağu 19 , 2021
Georgia Tennant, eşi David Tennant ile nadir bir fotoğraf paylaştıktan sonra heyecan yarattı. İskoç yıldızla 2011 yılından beri evli olan oyuncu, 18 Ağustos Çarşamba günü bu fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı. Çiftin özlemle uzaklara baktığını gösteriyor, reklam birçok kişinin hayallerindeki TV projesini paylaşmasına neden oldu: bir dizi Doktor Kim David’in Zaman […]

Arşivler

Kategoriler

Meta