spotify tiktok özelliği: Spotify, dikey müzik videoları beslemesiyle TikTok’u ele geçirmek için


San Francisco: İsveçli müzik akışı devi Spotify, mobil uygulamasında, kullanıcıların beğendikleri bir şeyi bulmak için kaydırabilecekleri TikTok gibi dikey bir müzik videosu beslemesi ekleyen yeni bir özelliği test ediyor.

Instagram ve YouTube gibi birkaç uygulama, TikTok stilini dikey bir kısa video beslemesiyle çoğaltıyor.

Bu özellik, TestFlight’ta bulunan iOS için Spotify’ın beta sürümünde tespit edildi. Uygulamanın sekme çubuğundaki yeni bir simge, kullanıcıları kısa video klipleri izlemek için yukarı veya aşağı kaydırabilecekleri yeni bir dikey video deneyimine götürür, raporlar 9To5Google.

Rapora göre Spotify, müzik videolarının dikey akışı hakkında daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti. Ancak şirket yaptığı açıklamada, dikey bir video beslemesi fikrini araştırdığını doğruladı.

Bu özellik, Spotify’ın mevcut Canvas formatından faydalanıyor olabilir. 2019’da geniş çapta tanıtılan Canvas, sanatçıların Spotify uygulamasında müziklerine eşlik eden videolar oluşturmasına olanak tanır.

Spotify kısa süre önce OTT platformu içinde özel bir merkez başlatmak için Netflix ile işbirliği yaptığını duyurdu.

2021’DE BAŞLANGIÇ ROCKSTARS

2021’in en umut verici girişimleri listemizi görmek için oturum açınMerkez, bazıları Spotify’a özel olan Netflix ile ilgili tüm medya için tek durak noktası olarak hizmet verecek. Bu merkeze mobilden ve hizmetin web versiyonundan erişilebilir.

Önemli olan teknoloji ve başlangıç ​​haberlerinden haberdar olun. Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son ve mutlaka okunması gereken teknoloji haberleri için günlük bültenimize abone olun.

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Simon Gregson: I'm a Celebrity 2021 yarışmacısı daha önce programa katıldı mı?

Cum Kas 26 , 2021
Simon Gregson, yarışan ünlülerden biri Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2021. Oyuncu, ITV dizisinde Steve McDonald’ı canlandıran birçok İngiliz izleyici için çok tanıdık bir yüz. taç giyme caddesi üç yıldan fazla bir süredir. Stockport’ta büyüyen Gregson, 1989’dan beri oynadığı McDonald rolündeki performansıyla birçok İngiliz Sabun Ödülü kazandı. Corrie dışında, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta