Squid Game, 111 milyon izleyicinin izlediği resmi olarak Netflix’in şimdiye kadarki en büyük lansmanı oldu.


Netflix açıkladı Kalamar Oyunu tüm zamanların en büyük TV şovu lansmanı oldu.

17 Eylül’de platforma çıkan Korece drama, platform için sürpriz bir hit oldu ve Netflix patronu Ted Sarandos, gösterinin tüm zamanların en çok izlenen TV şovu olması için “çok iyi bir şans” olduğunu söyledi.

12 Ekim Salı gecesi Netflix, 111 milyon kişinin distopik dramayı izlemesinin ardından bu rekorun kırıldığını duyurdu.

Kalamar Oyunu resmi olarak 111 milyon hayrana ulaştı ve şimdiye kadarki en büyük seri lansmanımız oldu” diye tweet attılar.

Gösteri İngiliz-romantik diziyi geçti Bridgertonİlk 28 gününde 82 milyon kez izlenerek daha önce rekor kıran .

Netflix, izleyiciyi bir dizinin iki dakikalık bölümünü izleyen biri olarak kabul eder, bu sürenin “seçimin kasıtlı olduğunu gösterecek kadar uzun” olduğunu söylerler.

Kalamar Oyunu ayrıca yaklaşık 94 ülkede Netflix’in en iyi 10 listesindedir ve platformun ABD’de 1 numaraya ulaşan ilk Kore dizisidir.

Kalamar Oyunu Gizemli bir organizasyonun, hayatlarını değiştirecek miktarda para kazanma şansı için bir dizi ölümcül çocukluk oyununda rekabet etmeleri için borçlu insanları işe aldığı distopik bir gerçekliği araştırıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lee Jung-jae Hollywood'un Kalamar Oyununa Tepkisi Üzerine Yemekleri

Cum Eki 15 , 2021
İle birlikte Kalamar Oyunu Netflix’te yayın rekorları kırma yolunda, Hollywood’un şovun yıldızını çağırması gerektiğini düşünüyoruz. Lee Jung-jae “Kırmızı Işık, Yeşil Işık” diyebileceğinizden daha hızlı. Yine de, olarak Kalamar Oyunu lider adam ile bir röportajda ortaya çıktı Çeşitlilik, şovun başarısı arasında hiçbir teklif gelmedi. 11 Ekim’de verdiği bir röportajda “Önüme hiçbir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta