Squid Game direktörü Donald Trump’ı Netflix serisindeki kötü VIP’lerle karşılaştırıyor


Netflix’in hit dizisinin yönetmeni Kalamar Oyunu eski başkan Donald Trump’ın gösterinin kötü niyetli VIP’lerine benzediğini iddia etti.

Sekiz bölümlük Kore gerilim filmi, bir dizi ölümcül çocuk oyununda borçluların karşı karşıya geldiği ayrıntılı bir rekabete odaklanıyor.

Gösterinin sonuna doğru, oyunları lüks bir şekilde izleyen, potansiyel kazananlar ve kaybedenler üzerine bahisler yapan, heyecan arayan varlıklı “VIP’ler” ile tanışıyoruz.

Altın maskeler taktıkları bile görülüyor – Trump’ın tercih ettiği bir renk.

Ile konuşmak Bağımsız Tel, Kalamar Oyunu yönetmen Hwang Dong-hyuk (bir çevirmen aracılığıyla): “Gösterinin teorilerini 2008’de düşündüm. O zamanlar Lehman Brothers krizi vardı; Kore ekonomisi kötü etkilendi ve ben de ekonomik olarak zorlanıyordum.

“Son 10 yılda birçok sorun vardı: Dünyanın dört bir yanındaki insanların, özellikle de Kore’deki gençlerin, her şeyi göze alıp tüm paralarını kripto para birimlerine yatırdığı kripto para birimi patlaması vardı.”

Hwang ayrıca şovun Facebook, Google ve Güney Kore platformu Naver gibi “hayatlarımızı yeniden yapılandıran” “BT devlerinin yükselişini” de övdü.

Devam etti: “Sonra Donald Trump, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı oldu ve bence o, ABD’deki VIP’lerden birine benziyor. Kalamar Oyunu.

“Neredeyse bir ülke değil, bir yarışma programı yürütüyor, insanlara korku veriyor gibi. Tüm bu sorunlar olduktan sonra, bu şovun dünyaya açılma zamanının geldiğini düşündüm.”

Kalamar Oyunu şimdi Netflix’te izlenebilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Only Connect: Victoria Coren Mitchell, takım 'alınamayan' soruyu doğru yanıtlarken şaşkına döndü

Sal Eki 12 , 2021
Victoria Coren Mitchell, sınavların ardından şaşkına döndü Sadece Bağlan “tüm serideki en sevmediği soru”nun cevabını tahmin etti. Komedyen ve poker oyuncusu, 2008’den beri iki takımın bir dizi zor soruyu yanıtlaması ve dizilerdeki eksik bağlantıları bulması gereken BBC bilgi yarışmasına ev sahipliği yapıyor. Coren Mitchell tarafından “ulaşılmaz” ilan edilen Pazartesi (11 […]

Arşivler

Kategoriler

Meta