Squid Game yaratıcısı, The Front Man’e odaklanabilecek 2. sezon için fikirler ortaya koyuyor


Kalamar Oyunu yaratıcısı Hwang Dong-hyuk, Netflix dizisinin potansiyel ikinci sezonu için fikirlerini açıkladı.

Dan beri Kalamar Oyunu 17 Eylül’de yayın platformuna gelen Korece dizi dünya çapında bir hit oldu.

Netflix CEO’su Ted Sarandos, dokuz bölümlük gerilimin, yayıncının şimdiye kadarki “en büyük şovu” olma “yolda” olduğunu söyledi.

Şu anda, Netflix’in küresel TV başkanı Bela Bajaria, bir takip sezonu için iyimser görünse de, resmi olarak ikinci bir dizi sipariş edilmedi.

Bajaria anlattı Akbaba Hwang’ın programına bağlı olduğunu belirterek, “Onun için doğru yapıyı bulmaya çalışıyoruz.”

Henüz ikinci bir dizi onaylanmamış olsa da, Hwang The Front Man’e odaklanabilecek potansiyel bir gelecek sezon için fikirlerini açıkladı.

*Spoiler için Kalamar Oyunu alttaki sezon*

“Eğer yaparsam [another season]dedi Hwang Kere. “Bir [idea] Ön Adam’ın hikayesi olurdu.”

Ön Adam, oyunun ana düşmanlarından biridir. Kalamar Oyunu. Oyunları organize etmekten ve yarışmacıları ve korumaları izlemekten sorumludur. VIP’ler yedinci bölümde komplekse vardıklarında, ev sahibi olarak hareket eder.

Serinin sonuna doğru şok edici bir sürprizle, her zaman gümüş bir maske takan karakterin, oyunların eski galibi In-ho ve polis memuru Jun-Ho’nun kayıp kardeşi olarak poz veren In-ho olduğu ortaya çıkıyor. koruma.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Ön Adam, daha önce çok sayıda Korece filmde ve İngilizce filmde rol almış olan Lee Byung-hun tarafından oynanır.

Lee ortaya çıktı Terminatör Genisys, Muhteşem Yedili ve kırmızı 2. Ayrıca GI Joe serisinde Storm Shadow oynadı.

Hwang ayrıca ikinci bir dizinin potansiyel olarak bir kurum olarak polis ve polisliğin rolüne odaklanabileceğini açıkladı.

Bir sahnede Kalamar Oyunu, bir karakter sahil güvenliği ve polisi arayarak operasyonu çökertmekle tehdit ettikten sonra, silahlı adamlardan biri cevap verir: “Kore polisi hiç acele etmedi mi?”

Hwang, “Polis memurlarıyla ilgili sorunun sadece Kore’deki bir sorun olmadığını düşünüyorum” dedi. “Küresel haberlerde, polis gücünün harekete geçmekte çok geç kalabileceğini görüyorum – daha fazla kurban var veya yeterince hızlı hareket etmedikleri için durum daha da kötüleşiyor.

“Bu gündeme getirmek istediğim bir konuydu. Belki ikinci sezonda bunun hakkında daha fazla konuşabilirim.”

Buna göre Geek İni, In-ho eski bir polistir.

İkinci bir sezon sipariş edilirse ve The Front Man’e odaklanırsa, hikayenin en son omzundan vurulduktan sonra bir uçurumdan denize düşerken görülen Jun-ho’nun kaderini de takip etmesi muhtemeldir. kardeşi tarafından.

Bu arada, Netflix şu anda Güney Koreli bir geniş bant sağlayıcısından, büyük popülaritesinin neden olduğu iddia edilen “trafik dalgalanmaları” nedeniyle bir dava ile karşı karşıya. Kalamar Oyunu.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Buzda Dans 2022: Yarışmacılarla tanışın

Sal Eki 5 , 2021
ITV yavaş ama emin adımlarla gelecek yılın isimlerini yayınlıyor Buzda Dans yıldızlar. Hit realite dizisi önümüzdeki yılın başlarına kadar ekranlara geri dönmeyecek olsa da, yayıncı yarışmacı duyurularıyla topu şimdiden yuvarladı. 5 Ekim Salı günü yayıncı, 2022 serisinde yer alacak üç yıldızın daha adını duyurdu. Realite yıldızı Liberty Poole – bu […]

Arşivler

Kategoriler

Meta