Squid Game yıldızı, şovun başarısının ardından ‘milyoner’ gönderisiyle hayranlarını şok etti


A Kalamar Oyunu Star, dizinin sürpriz başarısının ardından kendisini “milyoner” yaptığı için dünyaya teşekkür ettikten sonra takipçilerini şaşırttı.

17 Eylül’de piyasaya sürülmesinden bu yana, 111 milyondan fazla hane Korece şovu izledi. Kalamar Oyunu akış hizmetinin en başarılı şovu, Bridgerton.

Şu anda, diğer yeni yayınları geride bırakarak, haftalardır dünya çapında hizmetin en iyi 10 tablosunun başında yer alıyor. Cinsel eğitim sezon üç, Gece Yarısı Ayini ve Hizmetçi.

Şovun başarısından taze, gangster Jang Deok-su’yu oynayan aktör Heo Seung-tae, şunları yazdı: Instagram: “Beni milyoner yaptığınız için teşekkür ederim.”

Bununla birlikte, birçok kişi onun aşırı derecede zengin olmaktan bahsettiğini varsayarken, aslında Instagram takipçi sayısına atıfta bulunuyordu.

Bir takipçi, görünüşte küstah görünen gönderisine şok yanıtlar paylaştıktan sonra, bir takipçi, “ÇÜNKÜ 1 MİLYON TAKİPÇİYE ULAŞTIĞI İÇİN HAYATTA KALDI” diye yazdı.

Hayranlar hararetli bir şekilde dizinin her sahnesini inceliyorlar. Kalamar Oyunu ilk seferde kaçırmış olabilecekleri ayrıntılar için – bunlardan biri, ilk bölümde yer alıyor, gösterinin son bükümünü anlatıyor.

‘Kalamar Oyunu’ yıldızının başlığı, insanların çoğunluğunun ilk düşündüklerini ele almıyordu

(Instagram @heosungtae)

Ayrıca, yaşlı adam Oh Il-nam’ı (O Yeong-su) içeren her sahneyi izleme şeklinizi değiştirecek turları yapan bir teori var.

Kalamar Oyunu Netflix’te yayın yapmak için kullanılabilir – ancak muhtemelen bunu zaten biliyorsunuzdur.

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

3. Sezon Kadrosunu Daha Önce Nerede Gördünüz?

Cts Eki 16 , 2021
Sen Geri döndü ve önceki sezonlarda olduğu gibi, dramada Joe Goldberg’in romantizm avına katılan yeni bir karakter kadrosu var. 15 Ekim’de vizyona giren üçüncü sezon, Joe’yu (Penn Badgley) Los Angeles’ta karısı Love ile birlikte kanlı bir koşudan sonra Kuzey Kaliforniya banliyösünde yeni bir başlangıç ​​yapmaya çalışırken (Victoria Pedretti). Ve yeni […]

Arşivler

Kategoriler

Meta