Squid Game yönetmeni sezon finalinde Gi-hun’un kızıl saçlarını açıklıyor: Bu gerçekten içindeki öfkeyi gösterdi


Kalamar Oyunu yazar ve yönetmen Hwang Dong-hyuk, Seong Gi-hun’un (Lee Jung-jae tarafından canlandırılıyor) sezon finalinde neden saçını kırmızıya boyadığını açıkladı.

ile bir röportajda Zapze, Dong-hyuk, Gi-hun’un dramatik saç dönüşümü de dahil olmak üzere Güney Kore hayatta kalma dramasının son anlarını yapıbozuma uğratıyor.

Dong-hyuk şunları söyledi: “Onun olduğunu hayal ettim ve kendi kendime ‘Saçını boyamak için asla tercih etmeyeceğin renk nedir?’ diye düşündüm. Sonra Gi-hun’un saçını asla kırmızıya boyamayacağı sonucuna vardım. Bu onun için yapılacak en çılgınca şey olurdu.”

Netflix’in şimdiye kadar en çok izlenen dizisinin yaratıcısı Dong-hyuk, alev alev yanan kızıl saçların Gi-hun’un “içsel öfkesini” ve ölümcül Kalamar Oyununun organizatörlerine karşı öfkesini “gerçekten gösterdiğini” de sözlerine ekledi.

Sezon finali yayınlandıktan sonra, bazı izleyiciler Gi-hun’un yeni görünümünün kafalarını karıştırdığını tweetledi.

Kalamar Oyunu 17 Eylül’de yayınlanmasından bu yana Netflix izleyicilerini etkisi altına aldı ve dünya genelinde Netflix’in en iyi 10 tablosuna hakim olmaya devam ediyor.

Gösteride, yüzlerce borçlu insan, muazzam bir nakit ödül kazanma şansı için en sevdikleri çocukluk oyunlarını oynamak için kaydolur, ancak Kalamar Oyununun çocuk oyuncağı olmadığını anlarlar.

Bir oyuncu milyarlarca pound kazanmaya devam ederken, diğer katılımcılar beş ölümcül turda “elenecek” veya öldürülecek.

Dong-hyuk, aynı zamanda hayatta kalma oyunlarına dayanan diğer Japon filmleriyle yapılan karşılaştırmalarda şunları söyledi: Zapze ve aralarındaki en önemli farkın Kalamar Oyunu İkincisinin oyunlara değil insanlara odaklanması.

“Genellikle, bu tür filmlerde karmaşık oyunları çözen bir dahi görünür. Ancak biz tüm çocuk oyunlarından en basit olanlarını seçtik. Bu, bir kahramanın oyunu kazanmasıyla ilgili değil, tamamen kaybedenlerin hikayesiyle ilgili.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Dong-hyuk daha önce de şu eleştirilere yanıt vermişti: Kalamar Oyunu 2014 Japon filmine çok benziyor, Tanrıların İstediği Gibi. Takashi Miike filmi, Netflix şovunun ilk bölümünde yer alan Red Light, Green Light oyununu da içeriyor.

Bir basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Doğrudur. [the first game is] benzer, ancak bundan sonra hiçbir benzerlik yok.”

Dong-hyuk üzerinde çalıştığını açıkladı Kalamar Oyunu 2008 ve 2009’da ve o zaman, ilk oyuna zaten karar verilmişti.

Hwang, “Bu hikayenin sahipliğini talep etmek gerçekten yapmak istediğim bir şey değil,” diye ekledi. “Ama söylemem gerekirse, önce ben yaptım derdim.”

Kalamar Oyunu Ayrıca başrollerde Jung Ho Yeon (Sae Byuk), Oh Yeong-su (Oh Il-nam), Anupam Tripathi (Ali Abdul) ve Park Hae-Soo (Cho Sang-woo) yer alıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Larkins izleyicileri Bradley Walsh'ın oğlunu kısa bir kamera hücresinde görüyor

Pts Eki 11 , 2021
Yeni ITV dramasının gözü dönmüş izleyicileri Larkinler dün gece (10 Ekim) dizinin yan karakterlerinden birinin rolünde tanıdık bir yüzle karşılaştı. Larkinler HE Bates romanına dayanmaktadır Mayıs’ın Sevgili Tomurcukları, ve Bradley Walsh, Joanna Scanlan ve Sabrina Bartlett’i canlandırıyor. Walsh, David Jason tarafından bir önceki uyarlamada canlandırılan sevilen patrik Pop Larkin karakterini […]

Arşivler

Kategoriler

Meta