Star Trek Discovery: Hayranlar, Ferengi’yi yeni fragmanda tanıtan 4. sezon için karışık tepkiler aldı


için römork Yıldız Savaşları: Discovery’nin dördüncü sezon çevrimiçi olarak yayınlandı ve hayranlardan karışık tepkiler aldı.

Fragmanda, aktör Sonequa Martin-Green’in canlandırdığı Michael Burnham, üçüncü sezonun sonunda terfi etmesinin ardından Discovery’nin yeni kaptanı olarak görev yapıyor.

Özete göre, dördüncü sezon Discovery ekibinin galaksideki yaşamı tehdit eden, Federasyon ve Federasyon dışı dünyaları riske atan devasa bir anormallikle uğraştığını görecek.

Kriz, çeşitli dünyaları bilinmeyenle yüzleşmek ve herkes için umutlu bir gelecek sağlamak için birlikte çalışmaya zorluyor.

Fragman ayrıca Star Trek evrenindeki Ferenginar gezegeninden warp yeteneğine sahip insansı türler olan Ferengi’yi de tanıtıyor.

Bazı hayranlar fragmanın yayınlanmasından sonra büyük bir heyecan gösterirken, birçoğu “bekleyemeyeceklerini” iddia ederken, diğerleri gösterideki aynı “evren sonu fenomeninden” etkilenmedi.

“Bunun için çok gerginim. [It’s] geçen sezondan bu yana çok zaman geçti. Bir kişi Twitter’da ilk bölüm için munchiesimi hazırlayacağım” dedi.

“Oh vay, başka bir büyük kıyamet tehdidi, Michael ilgi odağı ve boş klişelerle dolu uzun uzun konuşmalar. Bu sezon cesurca riskler aldığını görmek güzel,” diye yazdı etkilenmeyen bir hayran.

Başka bir kişi şunu önerdi: “Yine galaksiyi bitiren komplo mu? Neden daha hafif yürekli bir şey olmasın? Karakter odaklı bölümler, arızalı sanal güverteler, ilk temas, diplomasi sorunları, günlük operasyonlar vb.

üçüncü sezon Yıldız Savaşları: Keşif olaylarından 900 yıl sonra, USS Discovery mürettebatını geleceğe yolculuk ederken takip etti. Uzay Yolu: Orijinal Seri.

dördüncü sezon Yıldız Savaşları: Keşif 18 Kasım’da ABD’de Paramount Plus’ta ve İngiltere dahil 190 diğer ülkede Netflix’te prömiyer yapacak.



Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sırlar Evi: Hindistan'daki 11 aile üyesinin ölümü ülkeyi nasıl etkiledi?

Pts Eki 11 , 2021
2018’de Hindistan’ın başkenti Delhi’de ölü bulunan aynı aileden 11 kişi hakkında bir belgesel Netflix’te yayınlandı. Tüm aile üyeleri evlerinde gözleri bağlı, ağızları bağlı ve elleri arkadan bağlı olarak ölü bulundu. O sırada polis, evde “bütün aile tarafından belirli bazı manevi / mistik uygulamaların gözlemlenmesine işaret eden” bazı el yazısı notların […]

Arşivler

Kategoriler

Meta