Star Trek: Discovery hayranları, yeni sezon sürümü Kuzey Amerika dışında son dakika ertelendiği için öfkeli


İngiliz hayranları Yıldız Savaşları: keşif yeni sezonun planlanan İngiltere çıkış tarihinin kısa sürede geri itilmesinden sonra memnuniyetsizliklerini dile getirdiler.

Popüler bilimkurgu dizisinin dördüncü sezonunun Kuzey Amerika dışında bu Cuma (19 Kasım) Netflix’te yayınlanması planlanıyordu.

Bununla birlikte, şovun küresel hakları, dizinin ABD ve Kanada’daki tescilli yayın hizmeti Paramount Plus’ta çıkışını yapan Paramount’a aittir.

Birleşik Krallık’ta ve diğer uluslararası bölgelerde Paramount Plus, 2022’ye kadar mevcut değildir.

Resmi Star Trek hesabı, haberi sosyal medyadan paylaştığı bir açıklamayla duyurdu.

Yine de, keşif Hayranların hepsi haberi iyi almadı, birçoğu haber verilmemesinden ve gösterinin aylar önce ABD’de izleyiciler için mevcut olacağı gerçeğinden hayal kırıklığı yarattı.

Bir Twitter kullanıcısı, “Ne kadar aptalca bir iş kararı” yazdı. “Gelecek hafta 100 saatlik ülkelerdeki şovumuzu izlemekten…… Hayır. Haber yok, uluslararası izleyiciler için koca bir s*keyim.”

Bir başkası, “Avrupalı ​​hayranlarınıza yapacağınız ne kötü bir şey” diye yazdı. “Oyuncularınızı kuruması için asmanın da bir yolu. Torrent’i zirveye çıkarmaya hazırlanın.”

Bir başkası, “Kuzey Amerika dışındaki #StarTrekDiscovery hayranları için ne büyük bir zevk” diye yazdı. “Sonuçta takdir edilen şovlar #ParamountPlus’a geçebilir, ancak şovun gösterime girmesinden sadece birkaç gün önce Netflix’ten uluslararası olarak çekilmesi, hayatımda gördüğümü hatırlayabildiğim en tuhaf, yanlış değerlendirilmiş kurumsal kararlardan biri.”

“Korsanlığı, yasa dışı indirmeyi teşvik ediyor ve #StarTrekDiscovery’nin uluslararası hayranlar için spoiler tarafından mahvedilmesini sağlıyor.”

Paramount Plus, önümüzdeki yılın başlarında Birleşik Krallık dahil 20 ülkeye daha geliyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Aralık 2021'de Netflix Avustralya'ya Neler Olacağına İlk Bakış

Per Kas 18 , 2021
Netflix Orijinalleri ve Netflix Avustralya aboneleri için mükemmel yeni lisanslı içeriklerle dolu başka bir yoğun ay olacak. Aşağıda, Aralık 2021’de Netflix Avustralya’ya gelen her filmi ve TV şovunu takip edeceğiz. Ayrıca Aralık 2021’de Netflix Avustralya’dan ayrılan tüm filmleri ve TV şovlarını da takip ediyoruz. Aralık 2021’de Netflix Avustralya’ya gelecek olanlar: […]

Arşivler

Kategoriler

Meta