Star Wars videolarıyla viral olan Deepfake YouTuber, Lucasfilm tarafından işe alındı


Lucasfilm, YouTube deepfake yaratıcısı Shamook’un görsel efektler bölümü Industrial Light and Magic’e katıldığını duyurdu.

Shamook, Mark Hamill’in Luke Skywalker filminde derin sahte teknolojisini kullandığı için dikkat çekti. Mandaloryalı.

Deepfakes, sahte olayların görüntülerini oluşturmak için derin öğrenme adı verilen bir yapay zeka biçimi kullanır.

Luke Skywalker, sezonun ikinci finalinde ortaya çıktığında Mandaloryalı, Birçok hayran, karakterin daha genç görünmesi için kullanılan yaşlanmayı geciktiren teknolojiyi eleştirdi.

Buna karşılık Shamook, Skywalker’ın daha gerçekçi görünmesi için görüntüleri değiştirmek için dört gün harcadı.

İşe alımla ilgili bir açıklamada Industrial Light and Magic, “her zaman yetenekli sanatçılar arayışında olduklarını ve aslında çevrimiçi Shamook karakterine sahip sanatçıyı işe aldıklarını” söyledi.

Shamook ayrıca Lucasfilm’e katıldığını videolarından birinin altındaki yorum bölümünde şöyle yazdı: “Bazılarınızın bildiği gibi, ILM/Lucasfilm’e birkaç ay önce katıldım ve yeni bir YouTube üzerinde çalışacak zamanım olmadı. içerik.”

(Disney)

Hamill daha önce nasıl tutması gerektiğini tartışmıştı. Mandaloryalı “gizliliğe yeminli” olduğunu ve karakterin daha genç bir versiyonunu oynaması istendiğinde “sersemlediğini” söyledi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Satranç büyük ustası Netflix'in The Queen's Gambit'ini 'saldırgan' yanlışlık için patlattı

Çar Tem 28 , 2021
İlk kadın satranç ustası, The Queen’s Gambit dizisinde kendisi hakkında bir hata yaptığı için drama yapımcılarını azarladı. 1962-78 kadın dünya şampiyonu Nona Gaprindashvili, Netflix şovunun izleyicilere erkeklere karşı asla yarışmadığını yanlış bir şekilde söylemesine çok kızdı. Üretim iddiası, hit dizisi The Crown’da Prens Charles ve Prenses Diana hakkında bir varsayım […]

Arşivler

Kategoriler

Meta