Steve Burton: Aktör, 30 yıl sonra ‘aşı görevi’ nedeniyle General Hospital’dan ayrıldı


Steve Burton ayrıldığını doğruladı Genel Hastane 30 yıl sonra.

23 Kasım Salı günü Instagram’da yayınlanan bir videoda 51 yaşındaki aktör, oyuncuların sette koronavirüse karşı aşılanmalarının gerekli olduğu bir “aşı zorunluluğu” nedeniyle dizinin kendisini “bıraktığını” açıkladı.

Uzun süredir devam eden pembe dizide Jason Morgan rolünü oynayan oyuncu, “Bunu benden duymanızı istedim” dedi.

Burton, her ikisi de gösteri tarafından reddedilen “dini ve tıbbi muafiyetler” için başvurduğunu iddia etti.

“Bu aynı zamanda kişisel özgürlükle de ilgili” dedi. “Bunun yüzünden kimsenin geçimini kaybetmesi gerektiğini düşünmüyorum.”

“Zamanım için her zaman minnettar olacağım. Genel Hastane,” ekledi. “Bir kapı kapandığında, birden fazla açılır. Bu her zaman benim bakış açım olmuştur, bu yüzden geleceğin ne getireceğini görmek beni heyecanlandırıyor ve belki bir gün bu yetkiler kaldırılırsa, geri dönüp Jason Morgan olarak kariyerimi bitirebilirim. Bu bir onur olurdu.”

Burton, Covid 19 aşısı zorunlulukları nedeniyle gitmesine izin verilen ilk oyuncu değil.

Buna göre hollywood Muhabiri, Jasper “Jax” Jacks rolünü oynayan Ingo Rademacher, 22 Kasım Pazartesi günü yayınlanan son bölümünün ardından diziden ayrıldı.

Burton katıldı Genel Hastane 1991’de ve 2012’de ayrılmadan önce 21 sezon boyunca düzenliydi. 2017’de, CBS’de birkaç yıl geçirdikten sonra gösteriye geri döndü. Genç ve Huzursuz.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sophie Turner, kocası Joe Jonas'ı 'topal' saflık yüzüğü üzerinde kızartıyor

Çar Kas 24 , 2021
Sophie Turner, kocası Joe Jonas’ı, kendisi ve kardeşlerinin eskiden saflık yüzükleri taktıkları gerçeği üzerine kızdırdı. Jonas Brothers, aileleri ve arkadaşlarının yanı sıra, yeni bir Netflix komedi özelinde yer aldı. Jonas Brothers Aile Kızartması. zamanı geldiğinde Game of Thrones Turner’ı sahneye çıkarmak için sahneye çıkarken, daha önce evlilik öncesi cinsel ilişkiden […]

Arşivler

Kategoriler

Meta