Strictly Come Dancer izleyicileri, Ben Platt’ın ‘Sevgili Evan Hansen’ performansının ses sorunu nedeniyle ‘mahvolduğundan’ şikayet ediyor


İzleyiciler Kesinlikle Dans Edin dün geceki sonuç gösterisi sırasında Ben Platt’tan canlı bir müzik performansıyla tedavi edildi.

Oyuncu, hit sahneden ve ekran müzikalinden bir dizi seslendirdi Sevgili Evan Hansen Film Haftasını kapatmaya yardımcı olmak için.

Ancak, Platt’ın şarkı söylemesi birçok kişi tarafından övülürken kesinlikle Hayranlar, yayın, izleyicilerden ses miksajıyla ilgili bir takım şikayetlere de yol açtı.

Hatta bazıları, Platt’ın vokallerini düzgün duyamadıkları için performansın “mahvolduğunu” iddia etti.

“#StrictlyComeDancing’deki bu #DearEvanHansen performansını dört gözle bekliyordum ama ses kalitesi onu mahvediyor. Berbat. Şarkı söylediğini duyamıyorum” diye yazdı bir kişi.

Bir başkası, “Mikrofonunu açsaydın harika olabilirdi,” diye yazdı.

Bir başkası şikayet etti: “Allah aşkına #StrictlyComeDancing, konuk şarkıcılarınız olduğunda müziğin miksajını halledin, çünkü onları grubun üzerinde şarkı söylerken zorlukla duyabilirsiniz.”

Bağımsız yorum için BBC’ye ulaştı.

Platt’ın son röportajını okuyabilirsiniz. Bağımsız Burada.

Bölümün başka bir yerinde, aktör Katie McGlynn, hit BBC dans şovunun 19. serisinden elenen ikinci yarışmacı oldu.

Dans için McGlynn partneri Gorka Márquez ile “Cruella DeVil” şarkısını söylerken stand-up komedyeni Judi Love partneri Graziano Di Prima ile dans etti.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Elenmesinden sonra konuşan McGlynn, “Zamanımı kesinlikle çok sevdim ve Cruella olduğum ve bu muhteşem grupla dans ettiğim için çok mutluydum” dedi.

Kesinlikle Dans Edin gelecek cumartesi saat 19.00’da dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Squid Game yönetmeni sezon finalinde Gi-hun'un kızıl saçlarını açıklıyor: Bu gerçekten içindeki öfkeyi gösterdi

Pts Eki 11 , 2021
Kalamar Oyunu yazar ve yönetmen Hwang Dong-hyuk, Seong Gi-hun’un (Lee Jung-jae tarafından canlandırılıyor) sezon finalinde neden saçını kırmızıya boyadığını açıkladı. ile bir röportajda Zapze, Dong-hyuk, Gi-hun’un dramatik saç dönüşümü de dahil olmak üzere Güney Kore hayatta kalma dramasının son anlarını yapıbozuma uğratıyor. Dong-hyuk şunları söyledi: “Onun olduğunu hayal ettim ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta