Strictly Come Dancing 2021: Bu akşamki bölüm ne zaman?


Kesinlikle Dans Edin balo salonu dansı yapmayı öğrenmekle görevlendirilen yepyeni bir ünlüler grubuyla bu sonbaharda ekranlarımıza geri döndü.

Pandemi nedeniyle daha az bölüm içeren 2020 serisi ile 2021 serisi, hit BBC realite şovu için normale dönüşü işaret ediyor.

Bu sezonun yarışmacılarının tam listesi için buraya tıklayabilirsiniz. kesinlikletamamen erkeklerden oluşan ilk ortaklık.

BBC One, her hafta önceki sezonlarda olduğu gibi iki bölüm yayınlayacak.

Cumartesi günü, tüm yarışmacıların o haftanın temasına göre hazırlanmış bir dans sergiledikleri canlı bir gösteri yer alacak.

En az başarılı olan yarışmacılar daha sonra Pazar günü yayınlanan bir dans yarışması için geri getirilir. Ancak dans-off, Cumartesi günkü gösteriden hemen sonra çekildi.

bu akşamki bölüm kesinlikle (10 Ekim Pazar) BBC One’da saat 19.10’da yayınlanacak.

Yayın 50 dakika sürecektir.

Kesinlikle Dans Edin‘in son dizisinin, Noel’de final yayınıyla 13 hafta üst üste yayınlanması bekleniyor.

en son gelişmeleri takip edebilirsiniz kesinlikle haber burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sara Davies: Strictly ve Dragon's Den yıldızı kim?

Pts Eki 11 , 2021
İş kadını ve televizyoncu Sara Davies, bu yılki dizi için dans pistine çıkan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin, ama aslında o kim? 37 yaşındaki oyuncu, eğlence dünyasında en çok BBC One’da yayınlanan üç dizi rolüyle tanınıyor. Ejderhanın İni, burada girişimci bilgeliği işletme sahiplerine dağıtıyor. Davies, 2019’da dizide Jenny Campbell’in […]

Arşivler

Kategoriler

Meta