Strictly Come Dancing 2021: Gorka Marquez, ortağı Katie Glynn ile kavga iddialarını yalanladı


Kesinlikle Dans Edin Yıldız Gorka Marquez, kendisi ve ünlü dans partneri Katie McGlynn arasında bir kan davası söylentilerine yanıt verdi.

İzleyiciler, hit BBC reality dizisinin son serisinde profesyonel dansçı ile McGlynn arasındaki gerilimi fark ettiklerini iddia etmiş ve birçoğu şüphelerini sosyal medyada paylaşmıştı.

Marquez ve McGlynn, bu hafta sonu yayınlanan bölümde bir dans gösterisi yapmak zorunda kaldılar. kesinlikle. İkili, yarışmadan elenen rakip ikili Nina Wadia ve Neil Jones’u geride bıraktı.

Dar kaçışın ardından Instagram’da yazan Marquez, “Şey… Dans yarışmasında olmak en iyi duygu değil ama seninle @katiexmcglynn ve her şeyini o katta nasıl verdiğinle gurur duyamazdım.”

“Bize oy veren ve destekleyen herkese teşekkür ederiz, bu dünya demektir [heart emoji] Çok çalışmaya ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

Daha sonra kendisi ve McGlynn arasındaki hoşnutsuzluk söylentilerine değindi ve şunları yazdı: “Ve devam etmeyeceğimizi düşünenler bunu düşünmeye devam ediyor.”

Bunu bir “beğenme” emojisi ve iki “ağlama-gülme” emojisi izledi.

Waterloo Yolu yıldız McGlynn mesaja yanıt vererek şunları yazdı: “Bunu aldık!!! En iyi ortak olduğun için teşekkürler ve MOVIE WEEK’i getir!”

kesinlikle İzleyicilerin tamamı geçen hafta sonu yapılan taksitlendirmenin sonuçlarından memnun değildi ve birçok kişi Wadia ve Jones’un yarışmadan elenmesinden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Kalan çiftlerin tam listesini burada bulabilirsiniz.

Kalan on dört çift, önümüzdeki hafta Film Haftası Özel etkinliğinde dans pistine çıkacak. Kesinlikle Dans Edin Sonuçlar 10 Ekim Pazar akşam 19.10’da BBC One’da gösterilirken 9 Ekim Cumartesi 18:45’te geri dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Christine Quinn Sunset Satışında Yaklaşan Sürprizleri Açıkladı

Pts Eki 4 , 2021
Christine Quinn taze yüzler için hazır! NS günbatımı satış yıldız E tarafından durduruldu! Haberler’ Günlük Pop 1 Ekim’de Ciaté London ile ilk kozmetik koleksiyonuyla ilgili bazı makyaj ipuçlarını paylaşmak için, ancak Netflix hayranlarının favorisi, diğer yıldızlardan bazılarına diğer yanağını çevirmek için sadece kızarmaya ihtiyaç duymuyor. Christine, bir oyuncu kadrosuna şaka […]

Arşivler

Kategoriler

Meta