Strictly Come Dancing 2021: Katie McGlynn seriden elenen ikinci yarışmacı oldu


10 Ekim Pazar akşamı yayınlanan bölümü Kesinlikle Dans Edin 19. sezonunun ikinci elemesini gördü.

Bir önceki gecenin Film Haftası bölümünün ardından, haftalık sonuçlar programında Katie McGlynn ve Judi Love arasında bir dans gösterisi yer aldı.

Aktör McGlynn, partneri Gorka Márquez ile birlikte “Cruella DeVil” şarkısını icra ederken, stand-up komedyeni Love, partneri Graziano Di Prima ile dans etti.

Anton Du Beke McGlynn’i kurtarmak için oy verirken, diğer üç yargıç – Craig Revel Horwood, Shirley Ballas ve Motsi Mabuse – hepsi Love’ı kurtarmayı seçti.

Elenmesinden sonra konuşan McGlynn şunları söyledi: “Zamanımı kesinlikle çok sevdim ve Cruella olduğum ve bu muhteşem grupla dans ettiğim için çok mutluydum.

“Her saniyesini sevdim.”

Ayrıca Márquez’e “ona öğrettiği” için teşekkür etti. [his] komik yollar”.

Ortağı, “Onunla bu diziyi asla unutmayacağım” dedi. “İnanılmaz oldu.”

Bölümde ayrıca müzikal bir performans da yer aldı. Sevgili Evan Hansen “You Will Be Found” şarkısının yıldızı Ben Platt.

Geçen hafta, Nina Wadia bu sezon elenen ilk yarışmacı oldu.

üzerinde görünüyor kesinliklekardeş gösterisi iki kişi alır 4 Ekim Pazartesi günü Wadia, gösteriyi başlatan ilk ünlü olmanın “içimin içini boşalttığını” söyledi.

Kesinlikle Dans Edin gelecek cumartesi saat 19.00’da döner.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Strictly Come Dancing hayranları, erken 'sızıntılar' arasında Pazar sonuçlarında değişiklik yapılmasını talep ediyor

Pts Eki 11 , 2021
Bazı hayranları Kesinlikle Dans Edin Pazar gecesi sonuçları gösteri formatında bir değişiklik çağrısında bulunduk. Hit BBC dizisi şu anda Cumartesi gecesi yayınlanıyor ve yayınları Pazar günü sonuçların ne olduğunu açıklayan ayrı bir bölüm takip ediyor. Cumartesi günkü performanslar canlı olarak gösterilirken, Pazar günkü bölümler – danslar ve jüri oyları da […]

Arşivler

Kategoriler

Meta