Strictly Come Dancing 2021: Nina Wadia elenen ilk ünlü oldu


Kesinlikle Dans Edin 2021 serisinin ilk yarışmacısı Nina Wadia’yı eledi.

yüzleştikten sonra taç giyme caddesi korkunç dans-off aktör Katie McGlynn, Doğu Uçları star Wadia, gösteriden atılan ilk ünlü oldu.

Wadia ve dans partneri Neil Jones, Tangolarını “Sana Yalan Söyler miyim?” Eurythmics ve McGlynn ve profesyonel dansçısı Gorka Marquez, Olivia Rodrigo’nun “Good 4 U” şarkısını Jive yaparken.

Yargıç Craig Revel Horwood, Motsi Mabuse ve Shirley Ballas, McGlynn ve Marquez’i kurtarmayı tercih ederken, Anton Du Beke Wadia ve Jones’un performansını tercih etti.

Dedi ki: “Tam olarak böyle bir dans olmasını istiyorsun. En iyi performansını sergilemek istiyorsun ve bence ikiniz de yaptınız. Bu iki dansı da yaptığın en iyi şey. Oyunlarını yükselten ve bence en iyi performansı sergileyen Nina ve Neil oldu.”

Sunucu Tess Daly tarafından programdaki zamanları sorulduğunda Wadia şunları söyledi: “Gerçekten eğlenceliydi, çok teşekkür ederim. [Neil] inanılmaz, teşekkür ederim.”

Nina Wadia ve Neil Jones ‘Strictly’de

(BBC)

Jones’a daha sonra Wadia için herhangi bir sözü olup olmadığı soruldu ve şöyle dedi: “Sen bir rüyaydın. Benim için şovdaki ikinci ortak. Başkasını istemezdim. Harikaydın ve çok eğlenceliydin. Kelimenin tam anlamıyla evli bir çift gibiyiz – bu gece iki kocanız da var!

“Birlikte çok eğlenceliydi, dans etmek istediğini söyledin ve iki harika dans yaptın ve seninle gerçekten, gerçekten, gerçekten gurur duyuyorum.”

Kalan on dört çift, önümüzdeki hafta Film Haftası Özel etkinliğinde dans pistine çıkacak. Kesinlikle Dans Edin Sonuçlar 10 Ekim Pazar akşam 19.10’da BBC One’da gösterilirken 9 Ekim Cumartesi 18:45’te geri dönüyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Christopher Eccleston, zihinsel sağlık mücadelelerinin ortasında 'ölmek üzere olduğuna ikna oldu'

Pts Eki 4 , 2021
Christopher Eccleston, zihinsel sağlık mücadelelerini açtı ve bir zamanlar “öleceğine” ikna olduğunu ortaya koydu. NS Doktor Kim star ile samimi bir röportaj sırasında deneyimini hatırladı Büyük olay satıcı Clive, kim Devon merkezli. Eccleston, 2016 yılında şiddetli klinik depresyonla hastaneye kaldırıldıktan sonra “neredeyse her şeyini kaybettiğini” söyledi. 57 yaşındaki şunları söyledi: […]

Arşivler

Kategoriler

Meta