Strictly Come Dancing: AJ Odudu ve Kai Widdrington son bölümde romantizm söylentilerini ele alıyor


Kesinlikle Dans Edin Yıldızlar Kai Widdrington ve AJ Odudu, son bölümde aralarında olası bir romantizm söylentileri üzerine hayranlarını kızdırdı.

Her sezon olduğu gibi, kesinlikle Hayranlar, sözde “Strictly Curse”un çirkin başını kaldırıp kaldıramayacağını görmek için dans eden çiftler arasındaki kimyayı yakından takip ediyor.

Profesyonel dansçı Widdrington ve TV sunucusu Odudu’nun her ikisinin de bekar olduğu bildiriliyor, ancak ilişkileri konusunda kızdıklarında dudaklarını sıkıca kapattılar.

Ancak, bu gece (20 Kasım Cumartesi) Müzikaller Haftası’ndaki danslarından önce açılış skecinde buna atıfta bulunuyor gibiydiler.

Londra’daki Hampstead Heath’te oturan Widdrington, valslerinin “Angel Eyes”a ne kadar romantik olduğunu anlatıyor. Müziğin sesi olacak.

Daha sonra, Julie Andrews’in oynadığı ünlü sahnenin yeniden yaratılmasında birbirlerine doğru koşarken filme alınırlar.

Aniden müzik durur ve Odudu Widdrington’a şöyle der: “Kai, seni öpmeyeceğim!”

“Ama karaktere giriyoruz!” diye yanıtlıyor. Odudu garip görünüyor ve yanıt olarak omuz silkiyor: “Tamam.”

23 Ekim’deki performanslarının ardından çıkan söylentilerin ardından ikili, sahneye çıktı. kesinlikle eşlik gösterisi iki kişi alır ev sahibi Rylan Clark tarafından sorgulandılar.

“Bu rutin sırasındaki tutku, söylenti değirmenini harekete geçirdi. Burada birkaç puan ayarlayabilir miyiz, lütfen? AJ’yi yıllardır tanırım, bana yalan söyleyemeyeceğini biliyorum,” dedi Clark.

Widdrington şöyle cevap verdi: “Eğer insanlar böyle tepki veriyorsa, bu doğru bir şey yaptığımız anlamına gelir, çünkü dans böyle yapılmalı.

“Çok tutkulu bir şarkıydı, gerçekten ateşli bir parçaydı ve çok samimiydi.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

SNL: Simu Liu, Marvel'in “ilk açıkça Çinli süper kahramanı” olma yolculuğunu anlatıyor

Paz Kas 21 , 2021
Simu Liu 2014’te gönderdiği iyimser bir tweet’in, Marvel’ın son gişe rekorları kıran filmindeki oyuncu seçiminin habercisi olduğunu anlattı Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi bu geceye ev sahipliği yaparken Cumartesi gecesi canlı. Oyuncu ilk kez 20 Kasım Cumartesi günü Saweetie’nin müzikal konuğu olduğu eskiz gösterisine ev sahipliği yaptı. Açılış monologunda Liu, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta