Strictly Come Dancing: Greg Wise, disko dansını duygusal haraç olarak rahmetli kız kardeşine adadı


Greg Wise disko rutinini Kesinlikle Dans Edin 2 Ekim Cumartesi gecesi, birçok izleyiciyi duygulandıran duygusal bir anma töreniyle merhum kız kardeşine.

55 yaşındaki – en çok 1995 uyarlamasındaki rolüyle tanınır. His ve hassaslıkKarısı Emma Thompson ile birlikte rol aldığı, Ultra Naté, Amber ve Jocelyn Enrique’nin “If You Could Read My Mind” şarkısında dans etti.

Performansı, 2016 yılında 51 yaşında kanserden ölen disko müziği hayranı olan merhum kız kardeşi Clare’e adadı.

Profesyonel partneri Karen Hauer ile gerçekleştirdiği dansın ardından Wise, “Bizden ayrılanlar bizi hiç bırakmadılar, geri geliyorlar, bizi ziyaret ediyorlar, biz onlarla dans edebiliyoruz ve yine gidiyorlar. Bu olay bununla ilgiliydi.”

Wise ve Thompson’ın kızı Gaia Romilly Wise, danstan önce bir klipte göründü ve ölümüne kadar geçen aylarda babasının kız kardeşinin bakıcısı olmasını izlemekten hareketli bir şekilde bahsetti.

Wise dansın sonunda ağlamaklı görünüyordu ve Twitter’daki performansı birçok hayrana dokundu.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da devam ediyor. Yarışmacıların tam listesini buradan okuyun.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

David Mitchell, Robert Webb'i Strictly'de izlemeye çok meraklı ve Twitter bunu seviyor

Paz Eki 3 , 2021
David Mitchell, sevgisiyle hayranlarını şaşırttı Kesinlikle Dans Edin. Oyuncu, dizi hakkında heyecanla tweet atıyor. Peep gösterisibaşrol oyuncusu Robert Webb bu yıl karşımıza çıkıyor. “İşte başlıyoruz! İyi şanslar, @arobertwebb!” komedi ortağının performansından önce yayınladı. Webb’in dansı bittikten sonra Mitchell şunları yazdı: “Eh, bunun fevkalade olduğunu düşündüm!” Ancak katıldığı sadece Webb’in performansı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta