Strictly Come Dancing hayranları, erken ‘sızıntılar’ arasında Pazar sonuçlarında değişiklik yapılmasını talep ediyor


Bazı hayranları Kesinlikle Dans Edin Pazar gecesi sonuçları gösteri formatında bir değişiklik çağrısında bulunduk.

Hit BBC dizisi şu anda Cumartesi gecesi yayınlanıyor ve yayınları Pazar günü sonuçların ne olduğunu açıklayan ayrı bir bölüm takip ediyor.

Cumartesi günkü performanslar canlı olarak gösterilirken, Pazar günkü bölümler – danslar ve jüri oyları da dahil olmak üzere – Cumartesi günkü gösterilerin hemen ardından önceden filme alınır.

Bu zaman gecikmesi, aktör Katie McGlynn’in 10 Ekim Pazar günü yarışmadan atılmasından önce bu hafta meydana gelen sızıntı olasılığını açık bırakıyor.

Geçen haftanın sonucu da Pazar yayınından önce sızdırıldı. Doğu Uçları yıldız Nina Wadia (ve ortağı Neil Jones) yargıcın beğenisini kazanamadı.

Sosyal medyada bazı hayranlar formattan hoşnutsuzluklarını dile getirirken, bazıları dizinin canlı yayın görüntüsünden vazgeçilmesini istedi. Dizi hiçbir zaman Pazar bölümünün yayında olduğunu iddia etmese de, bazıları jürinin kıyafet değiştirmesini tamamının bir gecede çekildiği gerçeğini gizleme girişimi olarak yorumladı.

Hatta diğerleri, sızıntıları gerekçe göstererek önceden kaydedilmiş Pazar gösterilerinin tamamen terk edilmesini istedi.

Bir izleyici, “Keşke bu s****y Pazar şovunu durdursalar ve kimin eve gönderildiğine şaşırmış gibi yapsalar” diye yazdı.

“Hepimiz her hafta sızdırıldığı için bir Cumartesi gecesi biliyoruz.”

Başka bir Twitter kullanıcısı şunları yazdı: “#strictly ile ilgili en kötü şey, sonuçların pazar günleri gösterildiğini iddia etmeye devam etmeleridir. Herkes biliyor. Yalan söylemeyi kes.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Başka biri şöyle yazdı: “Neden, neden, neden her yıl #bbckesinlikle sonuç gösterisinin Pazar günü çekildiğini söylüyorsunuz!?, hepimiz bunun Cumartesi gecesi çekildiğini biliyoruz, kıyafetleri değiştirmek ve Gordon’u farklı bir koltuğa taşımak bizi kandırmaz biz ‘aptal değil!’

“Sonuçları bir Pazar günü yapıyorlarmış gibi davranmaya neden zahmet ettiklerini bilmiyorum, yayınlanmadan önce kimin ayrıldığını zaten biliyoruz. Sadece anlamsız görünüyor, ”diye yazdı dördüncü bir kişi.

Kalanların tam listesini bulabilirsiniz kesinlikle burada çiftler.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi akşam 7’de döner.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jeff Bezos, Amazon'un başarısız olacağını söyleyen eski bir haber klibi yayınladı; Musk'ın arsız bir cevabı var

Pts Eki 11 , 2021
Hayallerin, çalışkanlığın ve asla pes etmemenin gücünü hatırlatmaya ihtiyacınız varsa, dünyanın en zengin insanlarından birinin sizin için bir şeyi var. Jeff Bezos, Pazartesi günü, haftalık Amerikan iş dünyası ve finansından bir haber kupürü paylaşmak için Twitter’a gitti. Barron’ın, “Amazon.Bomb” başlığıyla. Makale, e-ticaret platformunun başlangıcından yaklaşık 5 yıl sonra (Jeffrey P. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta