Strictly Come Dancing hayranları, Pazar sonuçları gösterisinde değişiklik talep ediyor


Bazı hayranları Kesinlikle Dans Edin Pazar gecesi sonuçları gösteri formatında bir değişiklik çağrısında bulunduk.

Hit BBC dizisi şu anda Cumartesi gecesi yayınlanıyor ve yayınları Pazar günü sonuçların ne olduğunu açıklayan ayrı bir bölüm takip ediyor.

Cumartesi günkü performanslar canlı olarak gösterilirken, Pazar günkü bölümler – danslar ve jüri oyları da dahil olmak üzere – Cumartesi günkü gösterilerin hemen ardından önceden filme alınır.

Bu zaman gecikmesi, geçen hafta meydana gelen sızıntı olasılığını açık bırakıyor Doğu Uçları yıldız Nina Wadia (ve ortağı Neil Jones) yarışmadan atıldı.

Sosyal medyada bazı hayranlar formattan hoşnutsuzluklarını dile getirirken, bazıları dizinin canlı yayın görüntüsünden vazgeçilmesini istedi. Dizi hiçbir zaman Pazar bölümünün yayında olduğunu iddia etmese de, bazıları jürinin kıyafet değiştirmesini tamamının bir gecede çekildiği gerçeğini gizleme girişimi olarak yorumladı.

Hatta diğerleri önceden kaydedilmiş Pazar gösterilerinin tamamen terk edilmesini istedi.

Bir izleyici, “Keşke bu s****y Pazar şovunu durdursalar ve kimin eve gönderildiğine şaşırmış gibi yapsalar” diye yazdı.

“Hepimiz her hafta sızdırıldığı için bir Cumartesi gecesi biliyoruz.”

Başka bir Twitter kullanıcısı şunları yazdı: “#strictly ile ilgili en kötü şey, sonuçların pazar günleri gösterildiğini iddia etmeye devam etmeleridir. Herkes biliyor. Yalan söylemeyi kes.”

Başka biri şöyle yazdı: “Neden, neden, neden her yıl #bbckesinlikle sonuç gösterisinin Pazar günü çekildiğini söylüyorsunuz!?, hepimiz bunun Cumartesi gecesi çekildiğini biliyoruz, kıyafetleri değiştirmek ve Gordon’u farklı bir koltuğa taşımak bizi kandırmaz biz ‘aptal değil!’

“Sonuçları bir Pazar günü yapıyorlarmış gibi davranmaya neden zahmet ettiklerini bilmiyorum, yayınlanmadan önce kimin ayrıldığını zaten biliyoruz. Sadece anlamsız görünüyor, ”diye yazdı dördüncü bir kişi.

Kalanların tam listesini bulabilirsiniz kesinlikle burada çiftler.

14 çift bu hafta Özel Film Haftası için dans pistine gidecek.

Kesinlikle Dans Edin 9 Ekim Cumartesi 18:45’te geri döner ve sonuçlar 10 Ekim Pazar akşam 19:10’da BBC One’da gösterilir.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Succession Season 3 inceleme toplaması: Eleştirmenler HBO serisinin yeni sezonu hakkında ne diyor?

Sal Eki 5 , 2021
HBO’nun merakla beklenen dizisinin ilk bakış görünümleriyle ilgili kararlar Halefiyet‘s üçüncü sezon devreye girdi. Ekim 2019’da sona eren ikinci dizinin bomba gibi bir finalinin ardından izleyiciler yeni bir sezon için bir yılı aşkın bir süredir bekliyor. Karanlık ve komik drama, Roy ailesinin her bir üyesi ailenin küresel medya şirketi Waystar […]

Arşivler

Kategoriler

Meta