Strictly Come Dancing hayranları, Tom Fletcher’ı ortadan kaldırmak için ‘yanlış seçim’ yüzünden harap oldu: ‘İşaret çok kapalı’


Kesinlikle Dans Edin hayranlar, Tom Fletcher’ın diziden çıkarılmasıyla harap oldu.

Dünkü sonuçlar (21 Kasım), McFly şarkıcısının profesyonel dans partneri Amy Dowden ile birlikte yarışmadan atılan en son yıldız olacağını açıklayınca izleyiciler şaşırdı.

Fletcher ve Dowden, CBBC sunucusu Rhys Stephenson ve Nancy Xu’ya karşı bir dans yarışmasında yarıştı ve hangi çiftin kalacağına hakimler karar verdi.

Shirley Ballas, Fletcher’ı kurtarmak için oy verirken, Motsi Mabuse, Anton Du Beke ve Craig Horwood’un yerine geçen konuk yargıç Cynthia Erivo, Stephenson’ı kurtarmak için oy kullandı.

Ancak hayranlar sonucu eleştirdiler ve Fletcher ve Dowden’ın performansının Cumartesi günkü bölümde (20 Kasım) “belirsiz” olduğunu iddia ettiler.

Bir kullanıcı, “Tom dansı başardı” diye yazdı. “Yanlış seçim yargıçlar.”

Bir diğeri ekledi: “Üzgünüm yargıçlar aynı dansı mı izliyordum? Rhys berbattı ve yine müziğin önündeydi. Tom iyileşti. Shirley haklıydı.”

“İlk kez izliyorum kesinlikle yıllarda ve yargıçların oylarındaki düşüş şok edici. Ne kadar düzeltme olduğu konusunda bu kadar bariz bir gösteriye hiç tanık olmadım” diye yazdı başka biri.

Dördüncü bir kişi şöyle dedi: “Yargıçların ne izlediğini bilmiyorum. [in] dans kapalı ama Tom ve Amy, soyuldun. Rhys’in rutini eğlenceliydi ama yine de dağınık ve zamansızdı. Kilometrelerce daha iyiydin.”

Başka bir izleyici, “işaretleme kesinlikle bu yıl çok kapalı”.

Yazar Emma Kennedy şunları yazdı: “Diğer iki çiftten daha iyi ve onun içinde daha fazla hafta vardı. Ne ayıp. Tom ve Amy harika oldular.”

Programdaki zamanı sorulduğunda Fletcher, “Dürüst olmak gerekirse en iyi zamanımı geçirdim, her saniyesini sevdim. Amy’de en iyi arkadaşı edindim, harikaydın. Bana dans etmeyi öğrettiğin için çok teşekkür ederim, zaman zaman zorlandığımı biliyorum.

“Çok teşekkür ederim, en iyi deneyimdi ve bir dakikasından bile pişman değilim, bu yüzden herkese çok teşekkür ederim. Ayrılmak için can atıyorum.”

kesinlikle 27 Kasım Cumartesi günü BBC One’da devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Peter Aykroyd ölümü: Saturday Night Live yazarı ve oyuncu kadrosu 66 yaşında öldü

Pts Kas 22 , 2021
Önceki Cumartesi gecesi canlı Yazar ve oyuncu Peter Aykroyd, 66 yaşında öldü. Aykroyd’un ölüm haberi, aktör Simu Liu’nun sunuculuğunu yaptığı programın Cumartesi (20 Kasım) bölümünde duyuruldu. Yapımcılar eski ekip üyeleri için “The Java Junkie” adlı bir haraç klibi oynadılar. Ottawa’da doğan Aykroyd, aktör ve komedyen Dan Aykroyd’un küçük kardeşiydi. Beşinci […]

Arşivler

Kategoriler

Meta