Strictly’den Tilly Ramsay, Steve Allen’ı LBC’de ‘küçük tombul şey’ dediği için çağırıyor


Tilly Ramsay, LBC radyo sunucusu Steve Allen’ı canlı yayında “tombul” olarak adlandırdığı için kınadı.

NS Kesinlikle Dans Edin Şef Gordon Ramsay’in kızı olan 19 yaşındaki yıldız, Instagram’da Allen’ın radyo programından bir klip ve nezaket çağrısı yapan bir mesaj paylaştı.

Allen’ın klipte söylediği duyulabilir: “Tilly Ramsay açık ünlü MasterChef Avustralya, o mu? İyi dans edemez, iyi dans edemez, ondan sıkıldım zaten.

“O tombul küçük bir şey, değil mi? Fark ettin mi? Muhtemelen babasının yemek yaptığını hayal etmeliyim.”

Altyazıda Ramsay şunları yazdı: “Yorumları ve olumsuzlukları okumamaya ve dinlememeye çalışıyorum ancak son zamanlarda 67 yaşındaki bir adam tarafından ulusal bir radyo istasyonunda çağrılması çok ileri bir adım.

“Steve lütfen fikirlerinizi dile getirmekten çekinmeyin, ancak görünüşüm hakkında yorum yaparken sınırı çiziyorum. Birinin böyle olumlu bir deneyimi olumsuz hale getirmeye çalışması çok yazık.

“Bu, görünüşüm hakkında yapılan ilk ve kesinlikle son yorum değil ve bunu kabul ediyorum ve kendimi kabul etmeyi öğreniyorum.”

Devam etti: “Ama lütfen kelimelerin incitebileceğini unutmayın ve günün sonunda sadece 19 yaşındayım ve katılabildiğim tüm harika fırsatlar için çok minnettarım ve halkın gözü önünde olmanın farkındayım. belli ki kendi yansımalarıyla geliyor ve bunun genç yaştan beri farkındayım.

“Ancak, herkesin önünde yorum yapmanın ve birinin kilosunu ve görünüşünü incelemenin uygun olduğunu düşünen insanlara müsamaha göstermeyeceğim. Tilly xx’i seviyorum.”

kesinlikle Janette Manrara ve Giovanni Pernice gibi yıldızlar aşağıdaki yorumlarda desteklerini paylaştı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Manrara şunları yazdı: “#BeKind…. Birinin ruh sağlığına zarar veren yorumların neler yapabileceğini ne kadar çabuk unutuyoruz. GÜÇLÜ bir genç bayansın! Başını dik tutarak tacını tak.”

Pernice şunları ekledi: “Bazı insanlar çok kötü!! Bu saçmalığı dinleme .. Seni seviyoruz kızım ! #Nazik ol.”

Ramsay’in profesyonel dans partneri Nikita Kuzmin bir aşk kalbi paylaştı ve “#bekind” yazdı.

Aktör Gemma Oaten tweetledi: “Hey @steveallenshow @LBC, yeme bozukluklarının herhangi bir akıl sağlığı hastalığından en yüksek ölüm oranına sahip olduğunu bilmenizi istiyorum. 1/5, ED’nin doğrudan bir sonucu olarak veya kendi canını alarak ölecektir. Bir daha ASLA böyle safra söylemeyesin diye bunu açıklığa kavuşturmak istedim. Vergi.”

Bağımsız yorum için Allen ile temasa geçti.

Ramsay, bu dizi boyunca hayranlar arasında çok popüler oldu. kesinlikle. Bu ayın başlarında, babası lider panosunun zirvesine çıkarken kalabalığın içinde gözyaşları içinde görüldü.

Bu yazıda dile getirilen sorunlarla mücadele eden herkes için, yeme bozukluğu sadaka Vurmak’0808 801 0677 numaralı telefondan yılın 365 günü yardım hattına ulaşabilirsiniz. Web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Burada.

NCFED, yeme bozukluklarından mustarip olanlar ve destek ağları için bilgi, kaynak ve danışmanlık sunar. 845 838 2040 numaralı telefondan veya web sitelerinden kendilerine ulaşılabilir. Burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Victoria Pedretti Umutları "Sen" Karakter Kendini Sevmeyi Öğretir

Per Eki 21 , 2021
Victoria Pedretti “Sen” Karakterinin Kendini Sevmeyi Öğretmesini Umuyor Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta