Succession Season 3 inceleme toplaması: Eleştirmenler HBO serisinin yeni sezonu hakkında ne diyor?


HBO’nun merakla beklenen dizisinin ilk bakış görünümleriyle ilgili kararlar Halefiyet‘s üçüncü sezon devreye girdi.

Ekim 2019’da sona eren ikinci dizinin bomba gibi bir finalinin ardından izleyiciler yeni bir sezon için bir yılı aşkın bir süredir bekliyor.

Karanlık ve komik drama, Roy ailesinin her bir üyesi ailenin küresel medya şirketi Waystar Royco’nun tepesine arkadan bıçaklamaya çalışırken yaşadığı sıkıntıları ve sıkıntıları takip ediyor.

Brian Cox ve Jeremy Strong liderliğindeki şovun yıldız kadrosuna yeni sezonda aktörler Alexander Skarsgård ve Adrien Brody katılıyor.

HBO’nun logline’ına göre, yeni sezon patrik Logan Roy’u “tehlikeli bir konumda, ailevi, politik ve finansal ittifakları güvence altına almak için çabalarken” görecek ve “acı bir şirket savaşının bir aile iç savaşına dönüşmekle tehdit ettiği için yükselen gerilimler” vaat ediyor. ”.

Bir yuvarlama bul Halefiyet 3. sezon incelemeleri aşağıda.

imparatorluk – beş yıldız

“Bu üçüncü seri mucizevi bir şekilde komik ama akıllara durgunluk verecek derecede yoğun, Halefiyet şimdi ulaşma yolunda gibi hissediyor sopranolar, Batı kanadı, Deli adam-mükemmellik seviyeleri. Pop-kültürel bir esere dönüşen bir TV şovunu izliyoruz, gelecek nesiller sayısız nedenden dolayı çalışacaktır, özellikle de süper zengin p*çlardan oluşan bir ailenin hala nasıl olup da birbirlerini parçalayıp bir şeyleri yönetmeyi başardığını anlamak için değil. aynı zamanda,” diye yazdı Boyd Hilton.

Gardiyan – beş yıldız

Succession üçüncü sezonuyla geri döndü ve hiçbir şeyi kaçırmıyor. Hayranların umduğu yerden başlıyoruz – Kendall’ın babası Logan’ı ulusal televizyonda canlı olarak ihbar etmesinin hemen ardından,” diye yazdı Lucy Mangan.

Yuvarlanan kaya – dört yıldız

“Salgın (gösterinin paralel gerçekliğinde meydana gelmeyen), iklim değişikliği, totaliter hükümetlerin yükselişi ve yarım düzine başka kriz arasında, Roy’lar gökkuşağı ve lolipop dünyasına geri dönüyor gibi değil. Gösterileri, bu çeşitli karışıklıkların içine nasıl girdiğimizi açıklayan önemli bir kurgusal metin olmaya devam ediyor, ama aynı zamanda, bunların arasında sıkışıp kalan hepimiz için ara sıra harika bir ödül, ”diye yazdı Alan Sepinwall.

Kere – beş yıldız

“[The show has] kesinlikle kalite düşmüyor. Geçen seferki kadar zehirli bir sevinç, ivme yeniden güzel bir şekilde artıyor” diye yazdı Carol Midgley. “Halefiyet‘in en büyük silahı her zaman kırbaç kıran diyalogları olmuştur ve yazar Jesse Armstrong oyununu yükseltmiştir.”

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Hollywood Muhabiri

Angie Han, “Geri döndüğümde beni ilk etkileyen, bu gösterinin ne kadar heyecan verici veya dramatik olabileceği değil, ne kadar yüksek sesle komik olduğuydu” dedi. “Dizi, hem kendilerini hem de birbirlerini kontrolün tamamen kendilerinde olduğuna ikna etmeye çalışırken, hem yoğun trajedi hem de gülünç komedi için bağlantıyı kesiyor.”

“Yaratıcı Jesse Armstrong, giderek genişleyen bir topluluğa hizmet etmede ustadır ve neredeyse bölüm bazında, sezonun en önemli yayının kimin olduğu konusundaki anlayışınız değişebilir.”

çarpıştırıcı

Alexander Skarsgård, Adrian Brody ve Hope Davis de dahil olmak üzere üçüncü sezon için duyurulan bazı çok müjdeli konuk yıldızlar olsa da, Halefiyet Aksiyona dahil edilme biçimleri konusunda çok bilgili – çünkü Armstrong, dizinin ana anlatısına odaklanmasını asla kaybetmemesini sağlamak için zarif bir iş çıkarıyor,” diye yazdı Liz Shannon Miller.

Halefiyet‘ın üçüncü sezonu 17 Ekim’de ABD’de HBO ve HBO Max’te başlayacak. İngiltere’de Sky Atlantic ve ŞİMDİ 18 Ekim’den itibaren satışa sunulacak.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kacey Musgraves, Saturday Night Live'da tamamen çıplak performans sergileyen ilk müzisyen oldu.

Sal Eki 5 , 2021
Kacey Musgraves, televizyonda tamamen çıplak performans sergileyen ilk kişi oldu. Cumartesi gecesi canlı. Şarkıcı, hafta sonu ekranlara döndüğünde şovun 47. sezonunda görünen ilk müzikal konuk oldu. İlk kez sunuculuk yapan Owen Wilson tarafından tanıtılan Musgraves, son albümünden “Justified” parçasını seslendirdi. Yıldızlı. Country pop yıldızı, performansını bacak bacak üstüne atmış bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta