Suçlama – FX’te Amerikan Suç Hikayesi: TV’de ne zaman ve çevrimiçi yayın yapabilir misiniz?


Suçlama: Amerikan Suç Hikayesi 1998’de Bill Clinton’ın görevden alınmasına yol açan olayların dramatizasyonu.

Antoloji dizisi daha önce ilk sezonunu OJ Simpson’ın cinayet davasına ve ikinci bölümünü Gianni Versace’nin öldürülmesine adamıştı.

Clinton, 19 Aralık 1998’de Temsilciler Meclisi tarafından büyük jüriye yalancı şahitlik ve adaleti engelleme gerekçesiyle görevden alındı. Bu, eski bir Beyaz Saray stajyeri olan Monica Lewinsky ve bağımsız avukat Ken Starr’ın ortaya çıkan soruşturmasıyla ilgili verdiği ifadeden kaynaklandı.

Senato davası 1999 yılının Ocak ve Şubat ayları arasında dört haftadan fazla sürdü. 12 Şubat’ta Senato her iki suçlamadan da beraat kararı verdi. 42. ABD başkanı böylece Ocak 2001’deki ikinci döneminin sonuna kadar görevde kaldı.

Clinton, Clive Owen tarafından canlandırılıyor. Suçlama. Beanie Feldstein, Monica Lewinsky’yi canlandırırken, Sarah Paulson, Lewinsky’nin sırdaşı ve ilişki muhbiri Linda Tripp’i canlandırıyor.

Dizi ABD’de 7 Eylül’de FX’te yayınlanmaya başlayacak. 14 Eylül’de ikinci bir bölüm planlanıyor, toplamda 10 bölüm planlanıyor ve haftalık olarak yayınlanacak.

Bölümlerin, TV’de yayınlandıktan sonra ABD’li aboneler için Hulu’da yayınlanmak üzere hazır hale getirilmesi bekleniyor.

İngiltere’de yayın tarihi henüz doğrulanmadı, ancak ilk iki sezon ABD’de yayınlandıktan kısa bir süre sonra BBC Two’da yayınlandı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jeremy Clarkson serisi, Countryfile ile 'çıtılan' tarım topluluğu tarafından övüldü

Pts Eki 11 , 2021
Tanınmış bir çiftçi ve yazar, Jeremy Clarkson’ın reality TV dizisini üstlendi Clarkson’ın Çiftliği çiftçi topluluğu tarafından benimsenmiştir. James Rebanks, bir koyun çiftçisi ve ödüllü yazar Çoban Hayatı, diziyi uzun süredir devam eden BBC doğa dizisiyle olumlu bir şekilde karşılaştırdı Ülke dosyası. Cheltenham Edebiyat Festivali’nde bir görünüm sırasında, Rebanks’a dizinin çiftçiliğin […]

Arşivler

Kategoriler

Meta