Sunset’i Satmak: Chrishell Stause, patronu ve başrol oyuncusu Jason Oppenheim ile çıktığını doğruladı


gün batımını satmakChrishell Stause, rol arkadaşı ve patronu Jason Oppenheim ile çıktığı yönündeki söylentileri doğruladı.

Stause, bugün (28 Temmuz) Instagram’da, ikiz kardeşi Brett ile emlak şirketi Oppenheim Group’u yöneten Oppenheim ile ilişkisi olduğunu açıkladı.

İkili, Capri’de tatildeyken birkaç kişiyle birlikte görüntülendi. gün batımını satmak mürettebat.

Dizide de rol alan Brett, gönderisine şu yorumu yaptı: “Seni seviyorum Chrishell. Kardeşimi mutlu ettiğin için teşekkür ederim.”

Çiftin diğer rol arkadaşı Mary Fitzgerald da şu yorumu yaptı: “Beni en yakın iki arkadaşımı bir arada görmek ve birbirlerini bu kadar mutlu etmekten daha çok heyecanlandıran bir şey yok!”

Bu yılın başlarında, Stause ayrıldı Yıldızlarla Dans’ Keo Motsepe.

Daha önce Stause, ayrı yaşadığı kocasını öğrenmekten bahsetti. Bu biziz aktör Justin Hartley, üçüncü dizide belgelenen metin yüzünden boşanma davası açmıştı.

“Mesaj attığı için öğrendim.[ed] bana dosyalandık,” dedi Stause o an için. “45 dakika sonra, dünya biliyordu.”

Stause, Oppenheim hakkındaki haberleri paylaşma kararının, Ben Affleck ve Jennifer Lopez’in yakın zamanda Instagram’ı resmileştirdikleri yeniden alevlenen romantizmine bir selam olarak “JLo etkisinden” ilham aldığını söyledi.

Lopez ve Affleck’in orijinal romantizmi 2002 yılına kadar uzanıyor. Çift, o yılın Kasım ayında nişanlandı, aynı ay Affleck, Lopez’in hit şarkısı “Jenny From the Block”un ünlü videosunda yer aldı. Ocak 2004’te nişanlarını iptal ettiklerini açıkladılar.

İkilinin yeniden bir araya geldiğine dair söylentiler bu yıl Mayıs ayında su yüzüne çıktı – görünüşe göre Lopez’in son Instagram gönderisi tarafından onaylanan bir gelişme.



Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

X Factor, 17 yıl sonra ITV tarafından 'baltalandı'

Per Tem 29 , 2021
ITV, başka bir diziyi yayınlamak için “mevcut plan” olmadığını söyledi. X faktörü – One Direction, Little Mix, Olly Murs ve Leona Lewis gibi liste başı sanatçıların kariyerlerini başlatan yetenek gösterisi. Açıklama, raporların ardından geldi Güneş bu yaratıcı Simon Cowell, 17 yıl sonra televizyon müzik yarışması programını iptal etti. Haberi yayınlayan […]

Arşivler

Kategoriler

Meta