Survivor 2021: Gösteri ne kadar gerçek ve sahneleniyor mu?


Hayatta kalan 41. sezon 22 Eylül’de başlıyor ve her yarışma programında olduğu gibi, hayranlar her zaman neyin gerçek olduğunu ve kameralar için neyin sahnelendiğini tam olarak bilmek istiyor.

İstenen komedi veya dramatik etkiyi elde etmek için, yapımcılar genellikle izleyici için maksimum eğlence miktarını yaratmak için durumları üretir ve değiştirir. Hayatta kalan farklı değil.

Ancak Survivor, herhangi bir TV şovunun olabileceği kadar “gerçek”. Olanların gerçekliğinin yayınlanandan farklı olabilmesi için binlerce saatlik görüntünün yaklaşık bir düzine saatlik televizyona sıkıştırılması gerekiyor.

Gösteri, dublör sanatçılardan ve vücut çiftlerinden yararlanıyor. Buna göre TV Aşırı Zihin, Hayatta kalan zorlu yüzme görevleri gibi ortalama bir insan için çok yorucu olan belirli zorluklar için vücut çiftlerini kullanır.

Aktörler ve modeller de ara sıra yarışmacı olarak gösteriliyor. 2008’de Survivor’ın kast direktörü anlattı Bugün Gösterisi zaten kamera karşısında rahat olan ve yön alabilen insanları bulmanın bazen daha kolay olduğunu.

Aktörler ve modeller de işe alınır, çünkü gösteri her yıl on binlerce başvuru alır ve bunların büyük çoğunluğu TV’de görünmek için uygun değildir.

Gösterinin oy sonuçları bölümü, izleyici için en fazla dramayı yaratmak üzere tasarlanmıştır. Düzenleme, oyların rastgele okunmuş gibi görünmesini sağlayabilirken, açıklandığında en fazla şüpheyi yaratmak için önceden organize edildi.

Dizi için bir senaryo yokken, yapımcılar programı daha eğlenceli hale getirmek için kurgu odasında anlatılar oluşturabilirler.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Survivor 2021 kadrosu: 41. sezon yarışmacıları kimler ve şu ana kadar kimler elendi?

Çar Eki 6 , 2021
Hayatta kalan 1 milyon $ (730.000 £) ödül için yarışan tamamen yeni bir yarışmacı kadrosuyla ekranlarımıza geri döndü. 41. Sezon, her zamanki gibi, ıssız bir adada kendilerini savunan oyuncu kadrosunu görüyor. İzleyiciler, onları yiyecek bulmak, barınak yapmak ve ısınmak ve yemek pişirmek için ateş yakmak zorunda kaldıklarını hevesle izliyorlar. Şov […]

Arşivler

Kategoriler

Meta