Survivor 2021 kadrosu: 41. sezon yarışmacıları kimler ve şu ana kadar kimler elendi?


Hayatta kalan 1 milyon $ (730.000 £) ödül için yarışan tamamen yeni bir yarışmacı kadrosuyla ekranlarımıza geri döndü.

41. Sezon, her zamanki gibi, ıssız bir adada kendilerini savunan oyuncu kadrosunu görüyor. İzleyiciler, onları yiyecek bulmak, barınak yapmak ve ısınmak ve yemek pişirmek için ateş yakmak zorunda kaldıklarını hevesle izliyorlar.

Şov ayrıca, oyuncu kadrosunun fiziksel ve zihinsel yeteneklerini test eden bir dizi zorluk içeriyor.

Yepyeni bir yarışmacı kadrosu olacak olsa da, tek dayanak noktası ev sahibi Jeff Probst.

Probst, 2000 yılındaki çıkışından bu yana gösterinin her sezonuna ev sahipliği yaptı.

üreticileri Hayatta kalan Ayrıca, bir grup Siyah eski yarışmacı gösterideki çeşitli uygulamaları eleştirdikten ve yeterince kapsayıcı olmamakla suçladıktan sonra gösteriyi daha çeşitli hale getirmeye çalışıyorlar.

The Black Survivor Alliance adlı bir grup, “gösterinin içinde ve dışında örtük önyargı ve ırkçılıkla ortak deneyimimize ışık tutmak” amacıyla kuruldu.

Sonuç olarak, CBS gelecek tüm sezonların Hayatta kalan yüzde 50 Siyah, renkli ve yerli insanlardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip olacak.

Değişikliklerle ilgili olarak, ev sahibi ve yönetici yapımcı Probst şunları söyledi: “Kültür tamamıyla güzel bir kargaşa içinde ve bizim işimiz buna yanıt vererek, Hayatta kalan kültürümüzü, davranışlarımızı ve birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzu yansıtmaya devam ediyor. Olan her şey geleceği bilgilendirecek Hayatta kalan

Geçmiş birkaç sezonda oyuncu kadrosu geri dönerken, 41. sezonda yalnızca yeni oyuncular yer alıyor.

Probst, yeni oyuncu kadrosu hakkında şunları söyledi: “Hayatta kalan 41, gerçekten sevimli bir anlayışlı gruba sahiptir Hayatta kalan oyuncular ve onlar şimdiye kadar yaptığımız en yoğun, en zor ve en tehlikeli sezondalar. Televizyondaki herhangi bir programın en sadık hayranlarına sahip olduğumuzu biliyoruz ve onlara yeni, heyecan verici bir dizi sunmak için can atıyoruz. Hayatta kalan!”

41. sezon için 18 oyuncu Hayatta kalan Bunlar: Brad Reese, Danny McCray, David Voce (oy kullandı), Deshawn Radden, Eric Abraham (oy kullandı), Erika Casupanan, Evvie Jagoda, Genie Chen, Heather Aldret, Jairus Robinson, Liana Wallace, Naseer, Muttalif, Ricard Foye, Sara Wilson (oy kullandı), Shantel Smith, Sydney Segal, Tiffany Seely ve Xander Hastings.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bridgerton yıldızı Phoebe Dynevor, Netflix şöhretinden sonra endişe ile mücadele ediyor

Çar Eki 6 , 2021
Bridgerton Yıldız Phoebe Dynevor, dönem dizisinde ün kazandıktan sonra “kaygı dolu” olduğunu söyledi. 26 yaşındaki oyuncu, Netflix dizisinde Daphne Bridgerton rolüyle dikkatleri üzerine çekti. Ancak, dizinin getirdiği ilgiyle başa çıkmakta zorlandığını ve “birini hayal kırıklığına uğratmaktan” endişe ettiğini açıkladı. “Bence kimse bununla nasıl başa çıkacağını bilmiyor. Her şey için endişeleniyorum. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta