Survivor 41. sezon: Bu hafta kim elendi?


üçüncü bölüm Hayatta kalan‘s 41. sezon, katılımcı Brad Reese’in Ua takımından oylanmasıyla sona erdi.

“Milyon Dolarlık Hatam” başlıklı üçüncü bölüm, 6 Ekim Çarşamba gecesi yayınlandı.

Bölümün açıklaması şöyleydi: “Kazazedeler, büyük bir riskle gelen sinsi bir avantaja rastlarlar. Ayrıca, hatalar yapıldıkça gerçekler kazazedeler arasında test edilir.”

Yase’den Eric Abraham, Ua’dan Sara Wilson ve Yase’den David Voce, son iki bölümde adadan çekildikten sonra, dün gece bir istisna değildi.

yeni sezon Hayatta kalan 22 Eylül’de, yeni bir kazazede grubu, bir dizi meydan okumada birbirleriyle yarışacakları bir adaya doğru yola çıktılar.

1 milyon dolarlık (744,000 £) ödülü kazanmak için zorluklardan sağ çıkmaları gerekiyor.

Bu sezon için yarışma dizisi, daha önce birkaç kez çekildiği Fiji’ye geri döndü.

Bu sezon, volkanik bir takımada ve turistler için popüler bir destinasyon olan Mamanuca Adaları’nda gerçekleşiyor. Geri dönen ev sahibi Jeff Probst, bu yıl Mart ayında gösterinin üretime geri döndüğünü duyurduğu aynı zamanda yerini açıkladı.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda “Fiji, 41. sezonu çekmek için bizi güzel ülkelerine davet etti” dedi.

“Fiji’deki herkesin güvende kalması, tüm ekibimizin güvende olması ve tabii ki oyuncularımızın güvende olması için tüm Covid protokollerimizi uyguluyoruz.”

Probst şunları ekledi: “Ateş etmek için bu kadar heyecanlandığım bir zamanı hatırlamıyorum. Hayatta kalan, ve nedenini açıklayacağım: geçen yıl bana – ve umarım sana hatırlatmıştır – hayatını büyük bir maceraymış gibi yaşaman gerektiğini hatırlattı ve Hayatta kalan bunu yerine getirir. Bu yüzden seni adada göreceğimi söylemekten heyecan duyuyorum. hayatta kalan 41. Haydi Yapalım şunu!”

Hayatta kalan ABD’de CBS’de çarşamba günleri Doğu ve Pasifik saatlerinde saat 20.00’de yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tom Fletcher, kendisini Tom Felton ile karıştıran insanları düzeltmekten vazgeçtiğini söyledi

Per Eki 7 , 2021
McFly şarkıcısı Tom Fletcher, Harry Potter yıldızı Tom Felton’ın kendisini bir biyografi filminde oynamasını istediğini söyledi. Fletcher, hayranlarının kendisini sık sık Harry Potter film serisinde kötü Draco Malfoy’u oynayan Felton ile karıştırdığını itiraf etti. “Artık onları düzeltmiyoruz” noktasına geldiğini söyledi. Fletcher şu anda en son baskısında yer alıyor.Kesinlikle Dans Edin. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta