Survivor 41. sezon oyuncu kadrosu: 2021 yarışmacıları, takımları kimler ve şu ana kadar kimler elendi?


Hayatta kalan 1 milyon $ (730.000 £) ödül için yarışan tamamen yeni bir yarışmacı kadrosuyla ekranlarımıza geri döndü.

41. Sezon, her zamanki gibi, ıssız bir adada kendilerini savunan oyuncu kadrosunu görüyor. İzleyiciler, onları yiyecek bulmak, barınak yapmak ve ısınmak ve yemek pişirmek için ateş yakmak zorunda kaldıklarını hevesle izliyorlar.

Şov ayrıca, oyuncu kadrosunun fiziksel ve zihinsel yeteneklerini test eden bir dizi zorluk içeriyor.

Yepyeni bir yarışmacı kadrosu olacak olsa da, tek dayanak noktası ev sahibi Jeff Probst.

Probst, 2000 yılındaki çıkışından bu yana gösterinin her sezonuna ev sahipliği yaptı.

üreticileri Hayatta kalan Ayrıca, bir grup Siyah eski yarışmacı gösterideki çeşitli uygulamaları eleştirdikten ve yeterince kapsayıcı olmamakla suçladıktan sonra gösteriyi daha çeşitli hale getirmeye çalışıyorlar.

The Black Survivor Alliance adlı bir grup, “gösterinin içinde ve dışında örtük önyargı ve ırkçılıkla ortak deneyimimize ışık tutmak” amacıyla kuruldu.

Sonuç olarak, CBS gelecek tüm sezonların Hayatta kalan yüzde 50 Siyah, renkli ve yerli insanlardan oluşan bir kadroya sahip olacak.

Değişiklikler hakkında, ev sahibi ve yönetici yapımcı Probst şunları söyledi: “Kültür tamamıyla güzel bir kargaşa içinde ve bizim görevimiz buna yanıt vererek, Hayatta kalan kültürümüzü, davranışlarımızı ve birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzu yansıtmaya devam ediyor. Olan her şey geleceği bilgilendirecek Hayatta kalan

Geçtiğimiz birkaç sezonda kadroya geri dönen oyuncular yer alırken, 41. sezonda yalnızca yeni oyuncular yer alıyor.

Probst, yeni kadro hakkında şunları söyledi: “Hayatta kalan 41, gerçekten sevimli bir anlayışlı gruba sahiptir Hayatta kalan Oyuncular ve onlar şimdiye kadar yaptığımız en yoğun, en zor ve en tehlikeli sezondalar. Televizyondaki herhangi bir programın en sadık hayranlarına sahip olduğumuzu biliyoruz ve onlara yeni, heyecan verici bir dizi sunmak için can atıyoruz. Hayatta kalan!”

41. sezon için 18 oyuncu Hayatta kalan Bunlar: Brad Reese (oy kullandı), Danny McCray, David Sen (oy kullandı), Deshawn Radden, Eric Abraham (oy kullandı), Erika Casupanan, Evvie Jagoda, Genie Chen (oy kullandı), Heather Aldret, Jairus Robinson (oy kullandı), Liana Wallace, Naseer, Muttalif, Ricard Foye, Sara Wilson (oy kullandı), Shantel Smith, Sidney Segal (oy kullandı), Tiffany Seely (oy kullandı) ve Xander Hastings.

Oyuncular başlangıçta Luvu Kabilesi, Ua Kabilesi ve Yase Kabilesi olmak üzere üç farklı kabilede gruplandırılmıştı.

Ancak, Ekim ayının sonundaki Aslan Gibi Oynamaya Hazır bölümünden sonra, üç kabile, daha sonra bir kabile olmadan önce iki renk koordineli takım haline geldi.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Lily James, Pamela Anderson'ın ikonik Baywatch görünümüne dönüşüyor

Per Kas 18 , 2021
Lily James, yeni bir dizi için Pamela Anderson’a olağanüstü bir dönüşüm geçirdi. Baywatch Yıldız. 14 Mayıs Cuma günü, James’in Anderson’ın ikonik kırmızısı fotoğrafları Baywatch Mayo sosyal medyada ortaya çıktı, James geçen hafta Anderson’dan bir alıntıyla birlikte onun kostümlü bir resmini yayınladı. “Sarışın olmak harika. Düşük beklentilerle insanları şaşırtmak çok kolaydır” […]

Arşivler

Kategoriler

Meta