Survivor 41. sezon TV’de ve internette nasıl izlenir?


hit realite şovunun 41. sezonu Hayatta kalan burada.

Devam eden pandemi nedeniyle 2020’de yayınlanmayan yeni sezon 22 Eylül 2021’de gösterime girdi.

Seyahat kısıtlamaları başlangıçta oyuncuların ve ekibin film çekmek için Fiji’ye gitmesini engelledi, ancak şimdi önümüzdeki sezon için uzun zamandır devam eden evine dönüyor.

Uzun süredir sunucu olan Jeff Probst, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, 41. sezon çekimlerinin Nisan ayında başladığını duyurdu.

Dedi ki: “Ey Hayatta kalan Hayranlar, paylaşacak bazı heyecan verici haberlerim var. Hayatta kalan üretime geri dönüyor. Fiji, 41. Sezonu çekmek için bizi güzel ülkelerine davet etti.”

Probst ayrıca dizinin pandemi sırasında nasıl çekileceğini de detaylandırdı: “Fiji’deki herkesin güvende kalması, tüm ekibimizin güvende olması ve elbette oyuncularımızın güvende olması için tüm Covid protokollerimizi yerinde yaptık.”

“Ateş etmek için bu kadar heyecanlandığım bir zamanı hatırlayamıyorum. Hayatta kalan ve sana nedenini söyleyeceğim. Geçen yıl bana hatırlattı ve umarım sana hayatını büyük, harika bir maceraymış gibi yaşaman gerektiğini hatırlatmıştır. Hayatta kalan bunu yerine getiriyor.”

Hayatta kalan ilk olarak 2000 yılında başladı ve yayında olduğu yirmi yılı aşkın süre boyunca ABD’deki en popüler programlardan biri oldu. Her serinin galibi 1 milyon dolar (730.000 £) alacak.

Yeni sezon için 18 yeni yarışmacı olacak: Brad Reese, Danny McCray, David Voce, Deshawn Radden, Eric Abraham, Erika Casupanan, Evvie Jagoda, Genie Chen, Heather Aldret, Jairus Robinson, Liana Wallace, Naseer, Muttalif, Ricard Foye , Sara Wilson, Shantel Smith, Sydney Segal, Tiffany Seely ve Xander Hastings.

ikinci bölüm Hayatta kalan bu akşam (29 Eylül) saat 20:00 EST’den itibaren CBS’de.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Survivor 41. sezon: Bu hafta kim elendi?

Per Eki 7 , 2021
üçüncü bölüm Hayatta kalan‘s 41. sezon, katılımcı Brad Reese’in Ua takımından oylanmasıyla sona erdi. “Milyon Dolarlık Hatam” başlıklı üçüncü bölüm, 6 Ekim Çarşamba gecesi yayınlandı. Bölümün açıklaması şöyleydi: “Kazazedeler, büyük bir riskle gelen sinsi bir avantaja rastlarlar. Ayrıca, hatalar yapıldıkça gerçekler kazazedeler arasında test edilir.” Yase’den Eric Abraham, Ua’dan Sara […]

Arşivler

Kategoriler

Meta