Tahminler: Beyaz Kaplan oyuncusu Adarsh ​​Gourav, Meryl Streep ve Kit Harington ile birlikte iklim değişikliği drama dizisinde rol alacak


Hintli aktör Adarsh ​​Gourav, Apple TV+ iklim değişikliği drama dizisinin kadrosuna katıldı ekstrapolasyonlar, Meryl Streep, Kit Harington ve Gemma Chan ile birlikte.

Yapımcılığını ve yazısını Scott Z Burns’ün üstlendiği dizide ayrıca David Schwimmer, Sienna Miller, Tahar Rahim, Matthew Rhys ve Daveed Diggs de yer alacak.

Özete göre, sekiz bölümlük dizi “gezegende yaklaşan değişikliklerin aşkı, inancı, işi ve aileyi kişisel ve insani ölçekte nasıl etkileyeceğine dair hikayeler” anlatacak.

“Gelecek hakkında kesin olarak bildiğimiz tek şey, hep birlikte oraya gideceğimiz ve umutlarımızı, korkularımızı, iştahlarımızı, yaratıcılığımızı, sevgi kapasitemizi ve acıya neden olma eğilimimizi yanımızda götürdüğümüz. ” Burns, bildirildiği gibi Son teslim tarihi.

“Bunlar, hikaye anlatıcılarının zamanın başlangıcından beri kullandıkları araçların aynısı. Şovumuz onları sadece zamanın bitmesini önlemek için kullanıyor ”diye ekledi.

Gourav, dizide kiralık şoför rolünü oynamaya hazırlanıyor.

Beyaz Kaplan’da Adarsh ​​Gourav

(© 2021 Netflix, Inc.)

Bu yılın başlarında, 27 yaşındaki Gourav, Netflix filmindeki performansıyla başrolde BAFTA ödülüne aday gösterildi. Beyaz kaplan, Priyanka Chopra Jonas’ın yanında rol aldı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ormandaki Kız Neden Jessica Jones Buluşması?

Çar Eki 20 , 2021
“Ayrıca küçük bir kasabada kuruldu, tıpkı benim nereli olduğum ve romanımın nerede olduğu gibi. Şenlik ateşi ayarlandı. Küçük bir kasabadaki hayatınızın bir nevi reşit olmasıyla ilgili ve dışarı çıkmak istiyorsunuz ama bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Canavarların olduğu ve bu bahislerin gerçek olduğu doğaüstü yükseltilmiş oyun alanını seviyorum. Ve tarikatları […]

Arşivler

Kategoriler

Meta