Tartışmalı SNL seçimi Kim Kardashian West, ev sahipliği yapmanın kolay olduğunu söyleyerek promosyonda evli adını kullanıyor


Kim Kardashian ev sahipliği yaptığı için şaka yaptı Cumartesi gecesi canlı şovdaki görünüşü için ilk promoda ‘kolay’.

Realite yıldızı, uzun soluklu komedi dizisinin 9 Ekim Cumartesi günü, müzikal konuğu olarak Halsey’in de yer alacağı bir sonraki bölümüne ev sahipliği yapacak.

Şarkıcı ve oyuncu Cecily Strong ile birlikte kısa bir klipte görünen Kardashian, tüm sinirleri güldürdü.

Strong, realite yıldızına şöyle dedi: “Yani Kim, skeç komedi yapmaktan endişe duyuyor musun?” sorusuna “Neden? Eskiz yazmama gerek yok değil mi?” ve hayır dendiğinde, satırları ezberlemesi gerekip gerekmediğini sorar.

Bu sefer Halsey isteka kartları olduğu için hayır diyor. Kardashian daha sonra “Diğer herkes benim kadar iyi görünmeyecek, değil mi?” Diye soruyor. Strong, “Hayır, kesinlikle hayır” diyor.

Kardashian daha sonra gülüyor ve “Bu çok kolay” diyor.

Promosyonun başka bir yerinde Strong, üçlünün bir kız grubu haline gelmesiyle ilgili şakalar yapıyor: “Aman Tanrım, bu çılgın düşünce tam şu anda aklıma geldi. Kendi kız grubumuzu kurmalı mıyız?”

Komedyen, “Kesinlikle hayır” diyen Halsey tarafından kapatılır. Kardashian daha sonra şunları ekliyor: “O sahne arkasına geçtiğinizde zaten hayır demiştik.”

Kardashian ilan edildi SNL Pek çok kişinin seçimi eleştirdiği Eylül ayında tekrar ev sahipliği yapacak. Aktör, Debra Messing, Twitter’da özellikle “Neden Kim Kardashian?” Diyerek vokal oldu.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jameela Jamil, insanların erkek arkadaşı James Blake'in yeni albümünde yapımcı kredisine inanmadığını söyledi

Cts Eki 9 , 2021
Jameela Jamil, erkek arkadaşı James Blake’in yeni albümü üzerinde çalışmadığını iddia eden eleştirmenleri vurdu. Oyuncu ve aktivist, dizideki 12 parçanın dokuzunda yapımcı olarak itibar görüyor. Kalbinizi Kıran Arkadaşlar, 8 Ekim Cuma günü yayınlandı. Okuyabilirsin BağımsızAlbümün incelemesi burada. 2015’ten beri Blake ile ilişkisi olan Jamil, 9 Ekim Cumartesi günü paylaştığı bir […]

Arşivler

Kategoriler

Meta